YouTube/سنای آلاسکا

دو سناتور جمهوریخواه ایالت آلاسکا مبتلا به کووید -19 شده اند و یکی از آنها از بستر خود در فیس بوک استفاده کرده و از کوکتل ویتامین ها و ایورمکتین به عنوان یک معجزه استفاده می کند ، در حالی که توصیه های مقامات بهداشت عمومی را نادیده گرفته است.

“نوبت من است که رو در رو با کووید مبارزه کنم … بازی ادامه یابد!” سناتور جمهوری خواه لورا رینبولد سه شنبه شب در فیس بوک نوشت. “وقتی آن را شکست دادم ، دستور العمل خود را به شما می گویم.”

سناتور دیوید ویلسون نیز آزمایش مثبت داشت و علائم جزئی را مدیریت می کرد. سناتور سوم ، سناتور Click Bishop ، در اولین آزمایش پس از احساس بیماری منفی بود ، Anchorage Daily News گزارش شده

سه شنبه شب ، راینبولد در فیس بوک شکایت کرد که از دستورالعملهایی که ظاهراً برای گرفتن تایلنول به او داده شده بود “کاملاً تحت تأثیر قرار نگرفت” ، و ادعا کرد که این یک “دستور بد” از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها و وزارت بهداشت است. به (وب سایت CDC می گوید پزشک ناظر بیمار ممکن است ایبوپروفن را برای کاهش تب توصیه کند ، اما آژانس دستورالعمل های رسمی در مورد درمان ارائه نمی دهد).

او مدعی شد که امور را به دست خود می گیرد و از بخار Vicks استفاده می کند در حالی که تعدادی ویتامین ، روی ، آسپرین و داروی انگلی ایورمکتین را که برای درمان COVID اثبات نشده است ، کاهش می دهد.

“من خوشحالم که Ivirmectin دریافت کرده ام [sic] “de -covider” ، او اضافه کرد و به کسانی که در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند قول داد که به روزرسانی های دوره ای را ارائه دهد و از بیمارستان خارج شود. او نوشت: “برخی از آنها این روزها مکان های ترسناک به نظر می رسند.”

چهارشنبه بعد از ظهر ، وی ویدئوی TikTok را به اشتراک گذاشت که برای نشان دادن ظاهر شد خلبان هواپیمایی الزام واکسیناسیون را “اولتیماتوم” و توهین به “آزادی” می نامد.

راینبولد یکی از مخالفان سرسخت نیازهای واکسن COVID-19 در آلاسکا بوده است که در میان افزایش شدید انواع دلتا در هفته های اخیر یکی از شدیدترین ایالت ها بوده است.

وی از قانون منع کسب و کارها و دولت های محلی برای واکسیناسیون حمایت کرد ، این یک تاکتیک مطلوب در میان قانونگذاران جمهوری خواه است که با سرپیچی از اقدامات بهداشت عمومی با هدف مهار شیوع ویروس ، مشخصات سیاسی خود را افزایش داده اند.

Reinbold همچنین به طور معمول از الزامات ماسک خودداری کرده است.

ماه گذشته ، وی از شرکت در رای گیری در طبقه پایانی سال دیگر معاف شد ، زیرا به رهبران قانونگذار گفت که نمی تواند به آنکوریج پرواز کند و رفت و برگشت کند زیرا هنگام کار با ماسک از کارکنان شرکت هواپیمایی آلاسکا درگیر شد.

در ماه آوریل ، Reinbold به طور نامحدود از پرواز در خطوط هوایی آلاسکا منع شد ، زیرا بارها از پوشیدن ماسک طبق درخواست مقامات حمل و نقل فدرال خودداری کرد.

آزمایشات مثبت در قانونگذاری پس از آن صورت می گیرد که هفته گذشته رهبران مجمع آنکوریج جلسه خود را لغو کردند زیرا دفتر شهردار دیو برونسون اعلام کرده بود که تست دو نفر از کارکنان مبتلا به کرونا مثبت بوده است و اعضای شرکت کننده در جلسه پنجشنبه با آنها “واقعاً نزدیک” شده اند.

در آن جلسه ، راینبولد پیشنهاد یک دستور ماسک در سطح شهر را به چالش کشید.

برونسون ، که کاملاً واکسینه نشده است ، اخیراً عذرخواهی کرد و در ابتدا گفت که مقایسه دستورات واکسن با ستاره زرد داوود هولوکاست “در واقع یک اعتبار” برای یهودیان است.

استفاده از ماسک در ساختمانهای قانونی ایالت از جمله کاپیتول اجباری است ، اگرچه لزوماً در دفاتر خصوصی لازم نیست.

بیشتر در The Daily Beast بخوانید.

داستانهای برتر ما را هر روز در صندوق ورودی خود دریافت کنید. ثبت نام کن!

Daily Beast Membership: Beast Inside عمیق تر به داستانهایی که برای شما اهمیت دارد می پردازد. بیشتر بدانید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *