سان فرانسیسکو (AP)-خولیو اوریا بعد از همه بازیهای داجرز در بازی تعیین کننده بازی 5 سری NL خود در پنجشنبه شب مقابل غولها شروع نمی کند و به لوس آنجلس یک چپ دست از گاو بازهایی می دهد که در برخورد با آنها سخت بوده است. ضربه چپ

در عوض ، کوری کنبل راست دست بازی برای مدافع عنوان قهرمانی سری های جهانی را در مقابل غول های برنده NL West ، که در آخرین روز فصل عادی لس آنجلس را پشت سر گذاشت ، با 107 پیروزی داجرز ، بهترین امتیاز به دست آورد.

انتظار می رفت که از Knebel در هر صورت استفاده شود ، بنابراین دیو رابرتز ، مدیر داجرز ، فقط تصمیم استراتژیک خود را برای تغییر در هنگام بازی با بازیکنان راست گرفت و تجربه او نیز مهم بود.

روبرتز می گوید: “چرا ما این کار را کردیم ، من فکر می کنم این در یک بازی بیشترین شانس را دارد که به ما بیشترین شانس را می دهد.”

اوریاس-برنده 20 بازی که هفته گذشته در بازی Oracle Park برنده بازی 2 شد-می تواند بر اساس مسابقات در هر نقطه به مصاف غول ها برود. همچنین می تواند آشنایی غول ها با او را از بین ببرد.

“ما می خواهیم برای همه چیز آماده باشیم. گیب کاپلر ، مدیر غول ها می گوید ما نمی خواهیم از هیچ چیزی غافلگیر شویم.

روبرتز گفت که اوریاس هنگام صحبت در این مسیر “کاملاً آماده” بود و خاطرنشان کرد که چپ گرایان هنوز برای یک حرکت کلیدی تلاش می کنند.

روبرتز گفت که اوریاس یکی از بازیکنانی است که می تواند تغییر بزرگی در برنامه های این چنینی انجام دهد و این تصمیم توسط گروهی از جمله دو بازیکن درگیر گرفته شده است.

روبرتز گفت: “تنها چیزی که خولیو به آن اهمیت می دهد پیروزی در بازی توپ است.”

کاپلر چهارشنبه شب از روبرتز یک پیام کوتاه دریافت کرد تا او را در جریان تغییر قرار دهد – “ما آن رابطه با کیفیت خوب را داریم که در مورد مواردی از این دست با هم ارتباط برقرار می کنیم.”

تامی لا استلا بسته به نحوه تمرین تمرین قبل از بازی لا استلا برای آزمایش تاندون چپ محکم چپ چپ ، در نظر گرفته شد که در پایه دوم به جای دونوان سولانو در پایه دوم شروع کند.

“در این مرحله مهم نیست. ما هر کوزه ای را داریم که آنها دارند. ” “من مطمئن هستم که از نظر تاکتیکی احتمالاً اندیشه و تغییراتی از جانب کاپ ، از جنبه مدیریتی ، به آن وارد شده است.”

___

AP MLB بیشتر: https://apnews.com/tag/MLB و https://twitter.com/AP_Sportsدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *