معایب EMS

از آنجا که کاربر باید در روش EMS فعال باشد ، روش EMS برای افراد مسن ، افرادی که دارای مشکلات حرکتی یا آسیب های جدی هستند مناسب نیست. این یکی از اولین معایب دستگاه های EMS است که در زیر به آن می پردازیم.

EMS باعث آسیب کلیه می شود

مشکل EMS این است که می تواند به ماهیچه ها آسیب برساند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، ذرات ماهیچه ای کوچک آزاد می شوند و وارد جریان خون می شوند که منجر به آسیب کلیه می شود.

آسیب عضلانی زمانی اتفاق می افتد که تکانه های الکتریکی با شدت بالا باعث افزایش سطح کراتین کیناز یا CK (آنزیمی که انرژی ماهیچه ها را تامین می کند) می شود. افرادی که پس از استفاده از EMS دچار درد ، تپش قلب یا ضعف می شوند باید فوراً به پزشک مراجعه کنند.

استفاده از EMS نیاز به نظارت پزشکی دارد

پزشکان و فیزیوتراپیست ها آموزش های ویژه ای را برای نظارت بر جلسات آموزشی EMS فرا گرفته اند ، اما مربیان باشگاه ممکن است این آموزش را ندیده باشند و از آنجا که روش EMS اخیراً به طور گسترده در باشگاه ها استفاده می شود ، هیچ آموزش مناسبی وجود ندارد که برای کاربران مشکل ساز باشد.

ارزیابی نادرست حداکثر شوک الکتریکی استفاده شده می تواند باعث آسیب شدید عضلات و کلیه ها شود. شما همچنین باید عملکرد خود را قبل از شروع جلسات EMS بررسی کنید و مطمئن شوید که از اختلالات عضلانی رنج نمی برید. از EMC با شدت بالا باید بدون نظارت پزشک اجتناب شود.

تفاوت بین EMS و Slim Fit

همانطور که در بالا ذکر شد ، روش EMS باعث انقباضات شدید و مداوم عضلات می شود که با سوزاندن کالری و کاهش چربی همراه است. روی دستگاه مجهز این دستگاه علاوه بر انقباضات ماهیچه ای ، دارای اثر گرم کننده ای است که گردش خون را افزایش می دهد ، این امر باعث افزایش گردش خون ، جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک و میزان اسید لاکتیک طبیعی می شود. با توجه به اثر گرمایشی روش باریک تناسب اندام ، نیازی به جابجایی فرد تحت درمان نیست ، زیرا گرمای ایجاد شده نقش حرکت ماهیچه ها را بازی می کند و به افزایش گردش خون کمک می کند.

مزایای Slim Fit به EMS

تناسب اندام یک استراتژی چند بعدی است که شامل ابعاد مختلف پوست ، ماهیچه ها و ماهیچه ها می شود. در زمینه تناسب اندام ، چندین مدل دستگاه وجود دارد که در آنها همه تجهیزات تناسب اندام به بافت و چربی پوست دسترسی دارند ، اما بسیاری از آنها بر روی ماهیچه ها کار نمی کنند ، در حالی که بخش مهمی از تناسب اندام مربوط به ماهیچه ها است. تنها دستگاهی که علاوه بر دسترسی به بافت های پوستی و چربی روی ماهیچه ها نیز تأثیر می گذارد ، دستگاه Slim Fit است.

دستگاه های EMS همچنین دسترسی کامل به ماهیچه ها دارند ، اما دسترسی به پوست یا چربی ندارند. مشکل دستگاه های EMS این است که آنها فقط روی ماهیچه ها کار می کنند و فرد کالری زیادی می سوزاند و در نتیجه وزن خود را کاهش می دهد که در پایان دوره درمان باعث شل شدن پوست و حتی شل شدن ماهیچه ها می شود.

در Slim Fit ، این دستگاه علاوه بر تاثیر بر ماهیچه ها ، پوست و چربی را نیز تحت تأثیر قرار می دهد که در نتیجه افتادگی پوست پس از درمان قابل مشاهده نیست.

نکته مهم دیگر ، ترشح اسید لاکتیک در حین فعالیت عضلات است ، به عبارت دیگر ، ماهیچه ها به طور طبیعی اسید لاکتیک را در حین فعالیت آزاد می کنند که باعث رشد ماهیچه ها می شود و همزمان ترشح اسید لاکتیک منجر به خستگی می شود. به همین دلیل بعد از مدتی ورزش در باشگاه احساس خستگی می کنید.

هنگام کار با دستگاه های EMS ، انقباضات عضلانی منجر به افزایش ترشح اسید لاکتیک می شود که منجر به خستگی می شود. این دستگاهها کراتین کیناز را افزایش می دهند. کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که در داخل ماهیچه ها وجود دارد و افزایش آن منجر به تجزیه ماهیچه ها می شود ، بنابراین در روش استفاده از دستگاه های EMS شاهد آسیب عضلانی خواهیم بود.

اما در روش کار با Slim Fit هیچ یک از این مشکلات بوجود نمی آید ، زیرا در این روش اثر گردش خون را افزایش می دهد ، که باعث افزایش گردش خون و جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک می شود.

همانطور که در بالا ذکر شد ، روش Slim Fit امکان دسترسی همزمان به پوست ، چربی و ماهیچه را فراهم می کند ، به طوری که پس از اتمام درمان Slim Fit ، نه تنها شاهد کاهش وزن فرد نیستیم ، بلکه با بالا بردن پوست بدون آرامش عضلات نیز تناسب اندام را شاهد هستیم. خواهیم دید. علاوه بر این ، تناسب اندام یک روش م forثر برای کاهش وزن موضعی است.

برای مشاهده ویژگی های دستگاه Slim Fit روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *