پیوندهای کمکی

[ Submit a Nutrition Research Discussion post ]
[ Wiki – FAQ ]
[ Wiki – Data / Info Sources ]
[ Wiki – Research / Study post format info ]
[ Wiki – Suggested Reading ]
[ Wiki – Suggested Media ]
[ The Subreddit Sidebar ]
[ Message the Moderators ]

قوانین subreddit

توجه: از درخواست استثنا اجتناب کنید ، زیرا قوانین و اعتدال باید به طور عادلانه و برابر برای همه اعمال شود. قبل از ارسال پیام تجدیدنظر ، هر پاسخی را که از یک مد ، از جمله ناظر خودرو دریافت می کنید ، کاملاً بخوانید.

1) قرمز این لازم است – از جنگهای آتشین اجتناب کنید و با شکایت رای دهید. ترول ، توهین ، تجسس یا مخالفت با شرکت کنندگان در ویرایش ، تعدیل کنندگان و یا حتی خود جامعه نیز می تواند منجر به ممنوعیت شود. به جای ضربه زدن ، منابع ، نقل قول ها و تحقیقات را به اشتراک بگذارید و مواقعی را که موقعیت های شما متفاوت خواهد بود بپذیرید. اگر چیزی شما را عصبانی کرد ترک کنید.

2) هیچ گونه فعالیت رژیم غذایی موافق یا مخالف هیچ رژیم غذایی وجود ندارد – جنگ های رژیم غذایی در اینجا خوش آمدید. جنگهای صلیبی معمولاً خارج از موضوع هستند و اغلب برای ایجاد التهاب طراحی می شوند. شرکت کنندگان در این سفارش دارای انواع تغذیه ، باورها ، انواع بدن و اهداف هستند. طرفدار رژیم غذایی خوب است. طرفدار یک احمق یا طرفدار رژیم غذایی اشتباه است و منجر به ممنوعیت می شود. انجام ندهید؛

 • با سایر رژیم ها / باورها بی احترامی رفتار کنید – بدون بی ادبی آموزنده باشید. با آنها صحبت کنید ، نه در مورد شخص / گروه دیگر ،

 • در رژیم غذایی یا خجالت غذا شرکت کنید

 • به دلیل ترجیحات غذایی کسی رای منفی دهید

 • ترویج یا به چالش کشیدن اخلاق و اخلاق

 • ترویج رژیم غذایی مطلق – بدون رژیم فقط سالم. می توانید بگویید “این برای من بهترین است” و توضیح دهید که چرا و بر چه چیزی تأکید دارد

 • ادعای روشنی برای درمان داشته باشد – درخواست برای درمان بیماری های مزمن مجاز نیست. گفتن “می تواند علائم را کنترل کند” خوب است ، اگر اینطور باشد

 • درگیر پژمردگی یا تیپ – از انجام این کار با این یا آن دستور یا نشریات موجود در آن خودداری کنید

 • تعصبات ناله می کنند – مفید نیست. “من اهمیت می دهم زیرا من غذا می خورم (نام رژیم غذایی)” فقط تکان دهنده است و تلاش برای بازی در نقش شهید است

 • تبلیغات بیش از حد مبتنی بر رژیم غذایی – در مورد رژیم غذایی مورد علاقه خود صحبت کنید ، اما فقط در 1/10 فعالیت خود زیردریایی را برای آن تبلیغ کنید

3) هیچ ادعایی مبنی بر رد تمام علوم وجود ندارد یا “همه علم یک توطئه است” – کل نوع مشارکت که علم را رد می کند بر اساس واقعیت یا حقایق نیست و بنابراین مجاز نیست. توطئه ، تعصب و شکایات بودجه باید منابعی را مورد هدف قرار دهد مشخصات در مورد وضعیتی که مورد بحث است ، به جای تحریف همه تعمیمهای غیرمستند ، کلمات متقابل و انواع “همه می دانند” ، که هیچ کدام در علم اثبات نشده است. برای اطلاعات بیشتر به پیام این قانون مراجعه کنید.

4) بدون درخواست یا ارائه مشاوره پزشکی – این نشریات مشکل ساز شامل بحث بیماری ، وضعیت ، درد ، تشخیص ، روش ، آزمایش ، بهبود ، مشورت با یک متخصص مراقبت های بهداشتی یا ارزش آزمایشگاهی است. می توانید بپرسید که تغذیه چگونه به طور کلی بر افراد تأثیر می گذارد ، اما ممکن است در مورد درمان یا مدیریت بیماری های پزشکی یا اینکه چگونه رژیم غذایی بر وضعیت رسانه خاص شما (یا اعضای خانواده) تأثیر می گذارد ، درخواست مشاوره نکنید. همه سوالات پزشکی باید به پزشک ، متخصص تغذیه یا سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی واجد شرایط و دارای مجوز که به سوابق پزشکی شخصی شما دسترسی دارند ، ارجاع داده شود. جستجوی مشاوره پزشکی در انجمن اینترنتی خطرناک است. همچنین در اکثر موارد و بر خلاف اصول اخلاقی مراقبت های بهداشتی ممنوع است که کاربران آن را در این انجمن به شما ارائه دهند.

5) بدون درخواست غذای شخصی. در عوض ، در بخش نظرات از س askال کنید / r / تغذیه در هفته بحث در مورد تغذیه شخصی روزه تغذیه – اگر پست شما حاوی هر کس زمینه شخصی (در مورد شما ، رژیم غذایی شما ، اعضای خانواده یا شخصی در زمینه شما) و / یا درخواست ارزیابی رژیم غذایی (چیزی که شما یا کسی در زندگی شما خورده اید ، خورده اید یا فکر می کنید مصرف کنید) ، حذف خواهد شد، بدون استثناء. تلاش برای فسخ این قاعده ، تظاهر به مبهم بودن ، یا ارائه هرگونه شکایت بی اساس ، دروغین ، دیوانه وار یا مبتنی بر قانون منجر به ممنوعیت می شود.

6) بدون هرزنامه وبلاگ و / یا خود تبلیغی – هر گونه پیوند ، ارجاع یا ذکر مواردی که با آنها ارتباط دارید حذف می شود و احتمالاً منجر به ممنوعیت می شود. این امر در مورد سایت ها ، فیلم ها ، کانال های رسانه ای ، کتاب ها ، مقالات ، نظرسنجی ها و غیره شما صدق می کند. زیردریایی اینجا است تا در مورد علم تغذیه صحبت کند ، نه آنچه شما ایجاد کرده اید. سعی نکنید از زیردریایی برای هدایت ترافیک به کاری که انجام می دهید استفاده کنید ، حتی اگر رایگان باشد. در صورت ارسال درخواست به ناظران ، مطالعات تأیید شده توسط IRB ممکن است تأیید شود.

7) همه اتصالات باید مستقیم باشند – فیلتر سایت reddit استفاده از کوتاه کننده های پیوند را حذف می کند. به جای آن از URL مستقیم استفاده کنید. ارسال پیوندها با استفاده از خدمات پیگیری پیوند منجر به ممنوعیت فوری می شود.

8) بدون پست از حساب های تجاری جدید و حساب های منفی کارما – ممکن است حساب های جدید کاملاً جدید به این ترتیب پست جدید ایجاد نکنند. با این حال ، هنگام کاوش در سایت و subreddit می توانید در مورد سایر پست ها نظر دهید. حسابهای منفی کارما نمی توانند در اینجا پست بگذارند یا نظر بدهند.

پیشنهادات

این پیشنهادات برای افزایش تجربه subreddit شما ارائه می شود.

 • در مورد تغذیه از موضع “یکبار برای همیشه” خودداری کنید. بپذیرید که رویکردهای دیگری وجود دارد که ممکن است با آنها مخالف باشید ، انواع دیگر بدن و اهداف و شرایط مختلف.

 • هنگام پرسیدن یا پاسخ دادن به سالات ، اطلاعات مربوط ، مرتبط و مفید را وارد کنید. هنگام ارائه دیدگاه خود ، پیوندهایی به مطالعات ، مقالات ، تحقیقات ، مقالات و غیره ارائه دهید. آیا نیاز به یافتن شواهد دارید؟ نگاهی بیاندازید PubMed یا Google Scholarبه

 • ممکن است سوالات متداول باشد. اگر سوالی دارید جستجو کردن قبل از ارسال یا بررسی این مورد سوالات متداول صفحه ویکی

 • گزارش پست ها و نظراتی که خط مشی های سایت را نقض می کنند یا ویرایش می کنند. به دلیل عدم توافق نظرات یا پست ها را گزارش نکنید. این اتلاف وقت است زیرا هیچ کاری انجام نمی دهد و حساب شما را در معرض خطر قرار می دهد ، زیرا گزارش تخلف نقض سایت است.

حس مصرف کننده

می توانید استعداد کاربر خود را طوری تنظیم کنید که سطح تجربه / تحصیلات خود را نشان دهید. سایه ای از کاربر را انتخاب کنید که واجد شرایط آن نیستید. هر کسی که نتواند وضعیت استعداد مصرف کننده خود را هنگام درخواست از وی بررسی کند ، ممکن است ممنوع شود.


تعدیل کننده های لازم

این زیردریایی به سرعت در حال رشد است ، بنابراین باید تیم اعتدال خود را نیز گسترش دهد. ما به دنبال افزودن چند کاربر با تجربه Reddit هستیم که علاقه زیادی به تغذیه دارند و تمایل به کمک به انتخاب / تغذیه / تغذیه به عنوان فضایی کالجی برای بحث تغذیه آموزنده دارند.

در اینجا چیزی است که ما از نامزدها به دنبال آن هستیم. لطفاً برنامه ها را به modmail ارسال کنید.

 1. متقاضیان باید سابقه قوی داشته باشند مثبت مشارکت در / r / تغذیه لطفاً برای تأیید این مورد ، پیوندهای مستقیم به نظرات مربوط به سابقه حساب خود را برای ما ارسال کنید.

 2. ما به دنبال اصلاحاتی از همه زمینه ها هستیم ، اما به طور خاص برای RDN یا دیگران با آموزش تغذیه دانشگاهی رسمی. لطفاً در مورد تحصیلات خود و زمینه کاری فعلی خود بگویید.

 3. تجربه اصلاح reddit عالی است ، اما لازم نیست. همچنین برای تجربه کد نویسی کوچک. اگر سایر اشتراک ها را اصلاح می کنید و آیا تجربه مرتبط مانند تعدیل سایر انجمن ها / صفحات ، استفاده از ابزارهای وب پشتیبان و غیره را دارید ، به ما بگویید.

 4. مودها باید کاربران مکرر Reddit باشند. حالت ایده آل شخصی است که چندین بار در روز وارد Reddit می شود ، هنگام ورود به سیستم می تواند برای حل مشکلات با تعدیل کننده مدتی طول بکشد و قصد دارد این کار را در آینده ادامه دهد.

 5. شما باید یک بازیکن تیم باشید که مراحل و مراحل زیر را شامل می شود ، از جمله استفاده از کانال های ارتباطی ، به گونه ای است که ما در همان صفحه باقی بمانیم و یک خط واحد و سازگار ارائه دهیم که تغذیه و کاربران اصلی را در اولویت قرار می دهد.

 6. شما باید فردی باشید که در اجرای قوانین راحت باشد و بتواند دریافت بازخورد تند / انتقادی از غریبه ها را در اینترنت بدون خراب شدن ، عصبی شدن و تسلیم شدن انجام دهد.

اگر علاقه مند به درخواست هستید ، لطفاً به مدیران پیام دهید با توجه داشته باشید که همه نکات بالا را مورد بحث قرار می دهد (لطفاً از شماره گذاری استفاده کنید)به درخواست خود را به عنوان یک نظر در اینجا نگذارید.


مثل همیشه ، تیم اعتدال آماده افکار و ایده های شما در مورد سفارش است. برای انجام این به تعدیل کنندگان پیام دهیدبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *