پیوندهای کمکی

[ Submit a Nutrition Research Discussion post ]
[ Wiki – FAQ ]
[ Wiki – Data / Info Sources ]
[ Wiki – Research / Study post format info ]
[ Wiki – Suggested Reading ]
[ Wiki – Suggested Media ]
[ The Subreddit Sidebar ]
[ Message the Moderators ]

قوانین subreddit

توجه: از درخواست استثنا اجتناب کنید ، زیرا قوانین و اعتدال باید به طور عادلانه و برابر برای همه اعمال شود. قبل از ارسال پیام تجدیدنظر ، هر پاسخی را که از یک مد ، از جمله ناظر خودرو دریافت می کنید ، کاملاً بخوانید.

1) عدم فعالیت رژیم غذایی به نفع یا مخالف هیچ رژیم غذایی – جنگ های رژیم غذایی در اینجا خوش آمدید. جنگهای صلیبی معمولاً خارج از موضوع هستند و اغلب برای ایجاد التهاب طراحی می شوند. شرکت کنندگان در این سفارش نیازهای تغذیه ای مختلف ، باورها ، انواع بدن و اهداف را دارند. طرفدار رژیم غذایی خوب است. طرفدار یک احمق یا طرفدار رژیم غذایی اشتباه است و منجر به ممنوعیت می شود. انجام ندهید؛

 • با سایر رژیم ها / باورها بی احترامی رفتار کنید – به جای آن اطلاع رسانی کنید با آنها صحبت کنید ، نه در مورد شخص / گروه دیگر ،

 • به دلیل ترجیحات غذایی کسی رای منفی دهید

 • ترویج یا به چالش کشیدن اخلاق و اخلاق

 • ترویج رژیم غذایی مطلق – بدون رژیم فقط سالم. می توانید بگویید “این برای من بهترین است” و توضیح دهید که چرا و بر چه چیزی تأکید دارد

 • ادعاهای روشنی داشته باشد – درخواست برای درمان بیماری های مزمن مجاز نیست. گفتن “می تواند علائم را کنترل کند” خوب است ، اگر اینطور باشد

 • درگیر پژمردگی یا تیپ – از انجام این کار به این یا آن دستور یا نشریات موجود در آن خودداری کنید

 • تعصبات ناله می کنند – مفید نیست. “من اهمیت می دهم زیرا من غذا می خورم (نام رژیم)” فقط تکان دهنده است و تلاش برای بازی در نقش یک شهید است

 • تبلیغات بیش از حد مبتنی بر رژیم غذایی – در مورد رژیم غذایی مورد علاقه خود صحبت کنید ، اما فقط در 1/10 فعالیت خود زیردریایی را برای آن تبلیغ کنید

2) بدون درخواست غذای شخصی. در عوض ، در بخش نظرات از س askال کنید / r / تغذیه هفتگی بحث شخصی بحث پست چسبنده – اگر پست شما حاوی هر کس زمینه شخصی (در مورد شما ، رژیم غذایی شما ، اعضای خانواده یا شخصی در زمینه شما) و / یا درخواست ارزیابی رژیم غذایی (چیزی که شما یا کسی در زندگی شما خورده اید ، خورده اید یا فکر می کنید مصرف کنید) ، حذف خواهد شد، بدون استثناء. تلاش برای پایان دادن به این قاعده ، تظاهر به مبهم بودن ، یا ارائه هرگونه شکایت بی اساس ، دروغین ، دیوانه وار یا مبتنی بر قانون منجر به ممنوعیت می شود.

3) قرمز این لازم است – از جنگ های آتشین اجتناب کنید و با شکایت رای دهید. ترول کردن ، توهین ، تیپ زدن یا مخالفت با زیردستان ، تعدیل کنندگان و یا حتی خود جامعه نیز می تواند منجر به ممنوعیت شود. به جای ضربه زدن ، منابع ، نقل قول ها و تحقیقات را به اشتراک بگذارید و مواقعی را که موقعیت های شما متفاوت است بپذیرید. اگر چیزی شما را عصبانی کرد ترک کنید.

4) بدون بلاگ اسپم و / یا خودنمایی – هر گونه پیوند ، ارجاع یا ذکر مواردی که با آنها ارتباط دارید حذف می شود و احتمالاً منجر به ممنوعیت می شود. این امر در مورد سایت ها ، فیلم ها ، کانال های رسانه ای ، کتاب ها ، مقالات ، نظرسنجی ها و غیره شما صدق می کند. زیردریایی اینجا است تا در مورد علم تغذیه صحبت کند ، نه آنچه شما ایجاد کرده اید. سعی نکنید از زیردریایی برای هدایت ترافیک به کاری که انجام می دهید استفاده کنید ، حتی اگر رایگان باشد. در صورت درخواست از تعدیل کنندگان ، مطالعات تأیید شده توسط IRB ممکن است تأیید شود.

5) بدون درخواست یا ارائه مشاوره پزشکی – این نشریات مشکل ساز معمولاً شامل بیماری ، تشخیص ، ارزش آزمایشگاهی و / یا بحثی است که با یک متخصص مراقبت های بهداشتی داشته اید. می توانید بپرسید که تغذیه چگونه به طور کلی بر افراد تأثیر می گذارد ، اما ممکن است در مورد درمان یا مدیریت بیماری های پزشکی یا اینکه چگونه رژیم غذایی بر وضعیت رسانه خاص شما (یا اعضای خانواده) تأثیر می گذارد ، درخواست مشاوره نکنید. تمام سوالات پزشکی باید به پزشک ، متخصص تغذیه یا سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی واجد شرایط و دارای مجوز که به سوابق پزشکی شخصی شما دسترسی دارند ، ارجاع داده شود. جستجوی مشاوره پزشکی در انجمن اینترنتی خطرناک است. همچنین در بیشتر موارد غیرقانونی است و ارائه قوانین در اخلاق مراقبت های بهداشتی توسط کاربران در این انجمن ممنوع است.

6) همه اتصالات باید مستقیم باشند – فیلتر سایت reddit استفاده از کوتاه کننده های پیوند را حذف می کند. به جای آن از آدرس مستقیم استفاده کنید. ارسال پیوندها با استفاده از خدمات پیگیری پیوند منجر به ممنوعیت فوری می شود.

7) هیچ پستی از حساب های جدید و حساب های منفی کارما وجود ندارد – ممکن است حساب های جدید کاملاً جدید به این ترتیب پست جدید ایجاد نکنند. با این حال ، هنگام کاوش در سایت و subreddit می توانید در مورد سایر پست ها نظر دهید. حسابهای منفی کارما نمی توانند در اینجا پست بگذارند یا نظر بدهند.

پیشنهادات

این پیشنهادات برای افزایش تجربه subreddit شما ارائه می شود.

 • در مورد تغذیه از موضع “یکبار برای همیشه” خودداری کنید. بپذیرید که رویکردهای دیگری وجود دارد که ممکن است با آنها مخالف باشید ، انواع دیگر بدن و اهداف مختلف.

 • هنگام پرسیدن یا پاسخ دادن به سالات ، اطلاعات مرتبط ، مرتبط و مفید را وارد کنید. هنگام ارائه دیدگاه خود ، پیوندهایی به مطالعات ، مقالات ، تحقیقات ، مقالات و غیره ارائه دهید. آیا نیاز به یافتن شواهد دارید؟ نگاهی بیاندازید PubMed یا Google Scholarبه

 • ممکن است سوالات متداول باشد. اگر سوالی دارید جستجو کردن قبل از ارسال یا مشاهده موارد جدید ما سوالات متداول که ما شروع کردیم

 • گزارش پست ها و نظراتی که خط مشی های سایت را ویرایش می کنند یا نقض می کنند. به دلیل عدم توافق نظرات یا پست ها را گزارش نکنید. این اتلاف وقت و نشانه سوءاستفاده است.

حس مصرف کننده

می توانید استعداد کاربر خود را طوری تنظیم کنید که سطح تجربه / تحصیلات خود را نشان دهید. استعداد سفارشی را انتخاب نکنید که صلاحیت آن را ندارید. هر کسی که نتواند وضعیت استعداد مصرف کننده خود را در صورت درخواست از وی بررسی کند ، ممکن است ممنوع شود.


تعدیل کننده های لازم

همانطور که زیردریایی ما به سرعت رشد می کند ، نیاز ما به گسترش تیم اعتدال نیز افزایش می یابد. ما به دنبال اضافه کردن چند کاربر با تجربه Reddit هستیم که علاقه زیادی به تغذیه دارند و تمایل به کمک به انتخاب / تغذیه / تغذیه به عنوان فضایی کالجی برای بحث تغذیه آموزنده دارند.

در اینجا چیزی است که ما از نامزدها به دنبال آن هستیم. لطفا پیوست ها را به modmail ارسال کنید.

 1. مدها باید سابقه قوی داشته باشند مثبت مشارکت در / r / تغذیه لطفاً برای تأیید این امر ، پیوندهای مستقیم نظرات مربوط به سابقه حساب خود را برای ما ارسال کنید.

 2. ما به دنبال اصلاحاتی از همه زمینه ها هستیم ، اما به طور خاص برای RDN یا دیگران با آموزش تغذیه دانشگاهی رسمی. لطفاً در مورد تحصیلات خود و زمینه کاری فعلی خود بگویید.

 3. تجربه اصلاح reddit عالی است ، اما لازم نیست. همچنین برای تجربه کد نویسی کوچک. اگر سایر اشتراک ها را اصلاح می کنید و آیا تجربه مرتبط مانند تعدیل سایر انجمن ها / صفحات ، استفاده از ابزارهای وب پشتیبان و غیره را دارید ، به ما بگویید.

 4. مودها باید کاربران مکرر Reddit باشند. حالت ایده آل شخصی است که چندین بار در روز وارد Reddit می شود ، هنگام ورود به سیستم می تواند برای حل مشکلات با ناظر مدتی طول بکشد و قصد دارد این کار را در آینده ادامه دهد.

 5. شما باید یک بازیکن تیم باشید که مراحل و روش های زیر را شامل می شود ، از جمله استفاده از کانال های ارتباطی ، به گونه ای است که ما در یک صفحه باقی بمانیم و یک خط واحد و ثابت ارائه دهیم که تغذیه و کاربران اصلی را در اولویت قرار می دهد.

 6. شما باید فردی باشید که در اعمال قوانین راحت باشد و بتواند دریافت بازخوردهای تند / انتقادی از غریبه ها را در اینترنت بدون شکستن اعصاب و تسلیم شدن انجام دهد.

اگر علاقه مند به درخواست هستید ، لطفاً به مدیران پیام دهید توجه داشته باشید که همه نکات بالا را مورد بحث قرار می دهد (لطفاً از شماره گذاری استفاده کنید)به درخواست خود را به عنوان یک نظر در اینجا نگذارید.


مثل همیشه ، تیم اعتدال آماده افکار و ایده های شما در مورد سفارش است. برای انجام این به تعدیل کنندگان پیام دهیدبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *