از طریق فیس بوک

قتل تصادفی یک مربی اسب 46 ساله در استراحتگاه مینه سوتا در هفته گذشته ، شهر کوچک نیسوا را با بی معنی بودن خود شوکه کرد ، اما پلیس اکنون می گوید احتمالا قربانی حتی هدف واقعی نیز نبوده است.

بتانی برناتسکی چند هفته قبل از کشتار پنجشنبه گذشته در Cosy Bay Resort اقامت کرده بود. اما به نظر می رسد این مکان آرام به طرز خطرناکی نزدیک به یک درام پرتنش داخلی بود که در خیابان ظاهر می شد.

گزارش شده است که مهاجم مسلح ، کامرون ج. موزر ، 26 ساله ، صاحبان سابق این اقامتگاه را آزار و اذیت کرده بود که آنها نیز دوست دختر سابق وی بودند.

به گفته برت جونینگ ، که اکنون مالک یک پارک RV درست در مقابل تفرجگاه است ، موزر “اشتباه می کرد [Bernatsky] برای دخترم “هنگامی که ادعا شد او را شلیک کرد ، مینیاپولیس استار تریبیون گزارش ها.

اسکات گودارد ، کلانتر شهرستان کرو وینگ ، روز سه شنبه تأیید کرد که بازرسان در حال بررسی این احتمال هستند که این قتل به دلیل هویت اشتباه بوده و آن را “یکی از سناریوهایی که ما روی آن کار می کنیم” نامید.

هنوز مشخص نیست که چرا موزر دوست دختر سابق خود را هدف قرار داده است ، اما جونر به او گفت تریبون که موزر به دنبال وی به پارک RV آمده بود و به نظر می رسید از ترک مصرف مواد مخدر ناراحت شده است – احتمالاً یکی از دلایل جدایی آنها.

“او با استفاده از او به او طعنه می زد [drugs] جونینگ گفت که موزر “عصبانی بود زیرا ما به دخترم دسترسی نداشتیم.”

در یک شکایت جنایی که توسط بازرسان شهرستان کرو نوشته شده است ، اشاره می شود که موزر قبلاً با دختر صاحبان سابق این اقامتگاه رابطه داشته است و او یک هفته قبل از تیراندازی در جستجوی سابق خود از پارک مولی دریاچه دیدن کرده است. دوست دختر.

موزر پس از درگیری چشمگیر با پلیس در خارج از تفرجگاه دستگیر شد ، پس از آنکه مقامات می گویند تماس 911 در مورد شلیک گلوله مقامات را به سمت موزر سوار کرد و ، همانطور که بعداً متوجه شدند ، برناتسکی را به شدت مجروح کرد. موزر در حال حاضر با وثیقه 1 میلیون دلاری پشت میله های زندان است و جلسه بعدی دادگاه او 20 اکتبر تعیین شده است. او متهم به قتل عمدی درجه دوم است.

گفته می شود برناتسکی بسیار شبیه دوست دختر سابق موزر بود.

این دو “شبیه به هم هستند. برادر برناتسکی ، بن ، به آنها گفت ، آنها ساختار بدن ، قد و رنگ مو یکسانی دارند استار تریبیونبه

ظاهراً برناتسکی در جهان آموزش اسب بسیار شناخته شده بود ، زیرا کارفرمای سابقش ، Liston Training Stables ، او را به دلیل “رویکرد بسیار ملایم و تقریباً اثری خود در آموزش” تحسین می کرد. صفحه فیس بوک او پر از عکس هایی است که هنگام سوار شدن بر لب لبخند می زند ، برخی از او را هنگام اجراهای خود در قرون وسطایی در کالیفرنیای جنوبی ، جایی که قبلا کار می کرد ، نشان می دهد.

برادرش گفت: “او در دنیای اسب ها یک نگهبان بود.”

گفته می شود که او قصد داشت در زمستان در اقامتگاه اقامت داشته باشد. در عوض ، خانواده او در حال آماده شدن برای مراسم تشییع جنازه او هستند ، همه به این دلیل که برادرش موزر ، “فرد اشتباهی را کشت”.

بیشتر در The Daily Beast بخوانید.

داستانهای برتر ما را هر روز در صندوق ورودی خود دریافت کنید. ثبت نام کن!

Daily Beast Membership: Beast Inside عمیق تر به داستانهایی که برای شما اهمیت دارد می پردازد. بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *