سقوط سیوکس ، اس دی (AP) – یک زن داکوتای جنوبی روز جمعه در قتل پسر تازه متولد شده اش که جسد وی در یک چاله در 40 سال پیش کشف شده بود ، قتل شد.

رهبر آرگوس گزارش داد که ترزا بنتاس ، 60 ساله ، از Sioux Falls ، در توافق با دادستان ها با ادعای آلفورد مبنی بر قتل عمد درجه اول ، دو اتهام قتل را رد کرد. ادعای آلفورد به بنتاس اجازه می دهد تا بی گناهی خود را حفظ کند و در عین حال به دادگاه اجازه می دهد تا اعتراف گناهکار خود را اعلام کند. بنتاس قبلاً به سه اتهام خود بی گناه اعلام کرده بود.

نوزاد تازه متولد شده به نام “اندری بچه” در یک پتو در یک خندق در مزرعه ذرت در Sioux Falls در سال 1981 پیدا شد. کالبد شکافی مشخص کرد که او در معرض تماس فوت کرده است.

پلیس بنتاس را در مارس 2019 پس از بازپرس شدن پرونده توسط ماموران بازداشت و با آزمایش پیشرفته DNA مشخص کرد که او مادر است.

طبق اسناد دادگاه ، مایک وب ، کارآگاه پلیس Sioux Falls که در پرونده سرد کار می کرد ، متوجه شد که تمام شواهد DNA قابل آزمایش در سال 1995 از بین رفته است.

جسد نوزاد در سپتامبر 2009 پس از اینکه وب فهمید DNA می تواند از استخوان و بافت استخراج شود ، بیرون کشیده شد. مرکز علمی دانشگاه تگزاس شمالی آزمایش های آزمایشگاهی روی DNA استخراج شده از بقایای نوزاد انجام داد ، اما هیچ کبریتی پیدا نشد.

در سال 2019 ، پلیس DNA را به یک شرکت شجره نامه ژنتیک مستقر در ویرجینیا ارسال کرد ، که دو نتیجه بالقوه را پیدا کرد.

با استفاده از این پیوندهای ژنتیکی ، پلیس توانست از شجره نامه ای که منجر به ترزا بنتاس شد ، استفاده کند. طبق اسناد دادگاه ، بازرسان DNA را در سطل زباله ای که در خانه بنتاس به دست آوردند پیدا کردند که نمی تواند او را به عنوان مادر بیولوژیکی حذف کند.

بنتااس قرار است در 2 دسامبر در دادگاه شهرستان مینهاها محکوم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *