اولیویا وایلد در یک عکاسی برهنه برای کمپین مراقبت از پوست True Botanicals خیره کننده به نظر می رسد.

این بازیگر 37 ساله سفیر اصلی برند این شرکت است و تصمیم گرفت برای جشن گرفتن پنجمین سالگرد حضورش در این نقش ، کمی پوست خود را نشان دهد.

در صفحه اینستاگرام مارک تجاری ، وایلد در حالی که سرش را در استخر خم می کند و در حالی که بازوهایش را با سینه اش می پوشاند ، در حالی که به آینه خیره می شود ، بالا برهنه عکس می گیرد.

وایلد می گوید: “پایداری سکسی است.” گفت ووگ با اشاره به خط طبیعی مراقبت از پوست ، هنگامی که او با یک سوتین مشکی برهنه و لباس زیر در حالی که در حمام ایستاده بود عکس گرفت.

OLIVIA WILDE بیکینی با دور کمر را روی قایق بادبانی با استایل های هری انجام می دهد

“من کسی هستم که دو بچه داشته ، در اواخر سی سالگی هستم و بدن خود را اکنون بیشتر از همیشه دوست دارم. از این فرصت برای مراقبت از خودم لذت می برم. این مراسم زیبایی من است: مراقبت از وایلد توضیح داد که من خودم را جشن می گیرم و بدن خود را در این مرحله از زندگی جشن می گیرم.

این بازیگر پسر اوتیس 7 ساله و دختر دیزی 5 ساله را با نامزد سابق خود جیسون سودیکیس به اشتراک می گذارد.

عکس ها ، توسط گای آروچه ، کاملاً بدون روتوش هستند و “موضوعات اعتماد” را نشان می دهند.

این کارگردان می گوید: “ای کاش در این کشور ما آنقدر از بدن زنان وحشت نداشتیم.”

در مورد همکاری با وایلد در این کمپین ، بنیانگذار True Botanicals ، هیلاری پترسون ، در بیانیه ای به فاکس نیوز گفت که “بسیار سودمند بود.”

وی در این باره می گوید: “ما یکبار برای همیشه اعلام می کنیم که مراقبت از پوست ایمن و پایدار در واقع می تواند مفرح ترین باشد و بیشترین تفاوت را در احساس شما نسبت به پوست ایجاد کند.”

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی ما اینجا را کلیک کنید

وایلد و سودیکیس در نوامبر 2020 از هم جدا شدند و او اکنون با خواننده/بازیگر هری استایلز ، 27 ساله ، پس از ملاقات در سر صحنه فیلم “نگران نباش عزیزم” رابطه دارد. آنها برای اولین بار در ژانویه 2021 به یکدیگر متصل شدند.

Sudeikis قبلاً در شماره آگوست GQ به شکاف خود پرداخته بود. او گفت: “من درک بهتری از علت آن در یک سال دارم ، و یکی بهتر از دو ، و حتی یکی بزرگتر از هر پنج ، و از این رو ، بعنوان یک کتاب من زندگی تا تبدیل شدن به یک فصل به یک پاراگراف به یک خط به یک کلمه به یک ابله. “

ستاره “SNL” به خروجی گفت که از تقسیم می توانید “یا درس بگیرید [it] یا در مورد آن بهانه بیاورید. “

Sudeikis استدلال کرد: “شما مسئولیت آن را بر عهده می گیرید ، خود را در قبال کارهایی که انجام می دهید مسئول می دانید ، اما سپس سعی می کنید چیزی فراتر از آنچه از آن بدیهی است یاد بگیرید.”

از آن زمان او با کیلی هازل ، بازیگر “تد لاسو” در ارتباط است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *