رئیس جمهور سابق ترامپ از جمهوری خواهان می خواهد تا در انتخابات آینده رای ندهند مگر اینکه “تقلب” در انتخابات 2020 فاش شود.

ترامپ در بیانیه ای که روز چهارشنبه منتشر شد ، گفت: “اگر تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 (که به طور کامل و قطعی مستندسازی کرده ایم) را حل نکنیم ، جمهوری خواهان در سالهای 22 و 24 رای نمی دهند.” این مهمترین کاری است که جمهوری خواهان باید انجام دهند. “

ادعاهای ترامپ در مورد “تقلب در انتخابات” همچنین باعث کاهش مشارکت رای دهندگان در دور دوم انتخابات سنای جورجیا در 5 ژانویه شد. گرجی ها در نتیجه دو سناتور دموکرات را انتخاب کردند و 50 کرسی سنا را به این حزب دادند.

ترامپ بارها و بدون مدرک ادعا کرده که بایدن در انتخابات به دلیل تقلب در رای گیری شکست خورده است. در حالی که ترامپ ادعا کرد که در ایالت آریزونا ، جورجیا و پنسیلوانیا روز شنبه در تجمعی در آیووا برنده شد ، بایدن در هر یک از این ایالت ها پیروز شد.

تلاش های طرفداران ترامپ برای اثبات پیروزی رئیس جمهور سابق در مناطق مختلف با شکست روبرو شده است ، از جمله ممیزی انتخابات در شهرستان Maricopa ، آریز ، که پیروزی بایدن را تأیید کرد.

“من بزرگترین مسئله را به شما می گویم ، به همان اندازه که مرز بد است. به به ترامپ در تظاهرات خود در آیووا گفت: تنها بزرگترین مسئله ، موضوعی که بیشترین کشش را دارد ، بیشترین احترام را می گذارد ، بزرگترین تشویق ها صحبت از تقلب در انتخابات ریاست جمهوری 2020 است.

رئیس جمهور سابق همچنین اقدامات خود را با هیلاری کلینتون در سال 2016 مقایسه کرد و گفت: “تفاوت اینجاست. هیلاری [Clinton] پذیرفت من هرگز قبول نکردم دلیلی برای پذیرش وجود ندارد. “

بیشتر از National Review

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *