انتخاب و ذخیره سازی

در ایالات متحده ، برداشت تازه پپینو در ماه ژوئن به بازارهای محلی رسید. آنها در رنگ ها و اندازه های مختلف وجود دارند. پپینوی روشن ، سفت و دست نخورده را با رایحه ای لطیف انتخاب کنید.

اگر پپینوهای بالغ اما نارس خریداری کرده اید ، آنها را در دمای اتاق نگهداری کنید تا برسند. آنها تا یک هفته دوام می آورند. پس از رسیدن ، آنها را در اسرع وقت استفاده کنید یا به مدت یک تا دو روز در یخچال قرار دهید.

روش های تهیه و سرو

میوه ها را قبل از استفاده در آب جاری تمیز بشویید. خربزه پپینو نارس مانند کدو حلوایی و رسیده مانند خربزه تهیه می شود. پپینو بالغ و نیمه رسیده را می توان ترد کرد و مانند سیب با پوست خورد. در مورد پپینوهای رسیده ، پوست کمی سخت تر از گوجه فرنگی می شود و بهتر است آن را دور بریزید.

برای آماده سازی ، ساقه و انتهای کاسه بالا را دور بریزید. با استفاده از چاقو ، میوه ها را از طول به نصف برش دهید. با استفاده از قاشق داخل حفره توخالی پر شده از بذر را اسکوپ کنید. دانه ها ممکن است خوراکی باشند. سپس به قسمتها یا گوه ها برش دهید. بلوغ نه تنها طعم و عطر را غنی می کند ، بلکه دوست داشتنی را نیز افزایش می دهد.

در اینجا چند نکته برای خدمت ارائه شده است:

  • پپینوس همانطور که هست بدون هیچ گونه افزودنی لذت برد.

  • از آن در سالاد میوه های مخلوط استفاده می شود و با آب لیمو یا لیموترش میل می شود.

مشخصات ایمنی

خربزه پپینو که عضو Solanaceae است ، ممکن است در برخی افراد حساس واکنش های آلرژیک ایجاد کند. واکنشهای شایع می تواند خارش پوست و چشم ، آبریزش بینی (رینیت آلرژیک) و ناراحتی های گوارشی مانند درد معده ، استفراغ و اسهال باشد. درد معده ممکن است خود محدود کننده باشد افراد مبتلا به عدم تحمل به پیپنوس ممکن است واکنش های آلرژیک متقابل به سایر گیاهان سولاناسه مانند بادمجان ، گوجه فرنگی ، فلفل و غیره نشان دهند و توصیه می شود با پزشک خانواده مشورت کنند. (سلب مسئولیت پزشکی).

≻≻-بازگشت به میوه ها از جانب خربزه پپینوبه برای مشاهده لیستی چشمگیر از میوه ها با توضیحات کامل در مورد حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی ، به اینجا مراجعه کنید.

≻≻-بازگشت به صفحه نخست.

خواندن بیشتر:

  1. آزمایش جدید توسعه مزرعه با PEPINO. (پیوند در پنجره جدید باز می شود).

  2. پپینو عجیب و غریب: درختچه ای برای پیامدهای پیشگیرانه و رژیم تغذیه ای.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *