دوور ، دل (AP) – پلیس روز چهارشنبه اعلام کرد که دانشجوی دانشگاه دلاور که متهم به تهدید مردم با اسلحه BB بود ، پس از آنچه مقامات آن را “فوریت پزشکی” در سلول زندان توصیف کردند ، جان باخت.

پلیس ایالت دلاور اعلام کرد که کوین آنابل ، 20 ساله ، صبح سه شنبه فوت کرده است.

مقامات گفتند افسران اصلاحی در زندان هوارد آر یانگ در ویلمینگتون پنجشنبه شب آنابل را در سلول خود بی پاسخ دیدند. مأموران اقدامات نجات بخش از جمله CPR را آغاز کردند و Annable در وضعیت وخیمی به بیمارستان کریستینا منتقل شد.

Annable در آن زمان با وثیقه نقدی 20000 دلار در بازداشت بود. در حالی که او در بیمارستان بستری بود ، شرایط وثیقه او به وثیقه بدون امنیت تغییر یافت و او روز جمعه از بازداشت اداره اصلاحات مرخص شد. مشخص نیست که چه کسی و چرا وثیقه را درخواست تغییر کرده است.

سخنگوی DOC از بیان اینکه آیا مرگ Annable در نتیجه خودکشی بوده است یا DOC به دنبال تغییر وثیقه است ، خودداری کرد.

پلیس نیوآرک آنابل ، که دانشجوی سال دوم دانشگاه بود ، در محل اقامت خود در خارج از محوطه دانشگاه در 6 اکتبر دستگیر شد و وی را متهم به داشتن سلاح گرم در ارتکاب جرم و دو مورد تهدید تشدید کننده دانست. او همچنین توسط پلیس UD متهم به داشتن سلاح گرم در هنگام ارتکاب جرم و حمله درجه دو شد.

پلیس نیوآرک گفت که کمی قبل از ساعت 8 شب در 3 اکتبر گزارشی از دو نفر دریافت کرد که گفتند در خیابان آکادمی قدم می زنند ، وقتی راننده خودرویی که آنها را دنبال می کرد اسلحه را نشانه گرفته و تهدید کرد که به آنها شلیک خواهد کرد.

بلافاصله پس از آن گزارش ، مردی با پلیس دانشگاه تماس گرفت که گفت او در حال عبور از یک پارکینگ در خیابان آکادمی بود که با اسلحه BB مورد اصابت گلوله قرار گرفت. خودرو و مظنون هر دو با جزئیات حادثه قبلی مطابقت داشتند.

پلیس نیوآرک از طریق نظارت تصویری و اظهارات شاهدان ، Annable را به عنوان مظنون شناسایی کرد. پلیس آنچه “تپانچه بادی که گلوله های فلزی را شلیک می کند” توصیف کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *