این یکی از مهمترین کارهایی است که باید هنگام یافتن بهترین رژیم کاهش وزن برای کاهش وزن انجام دهید و هرگز از قرص ها و مکمل های کاهش وزن که این روزها در همه جا مشاهده می کنید استفاده نکنید. اگر می توانید رژیم لاغری سالم و مناسب را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه ممکن است بهترین و سریع ترین راه برای کاهش طبیعی وزن باشد. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب رژیم غذایی برای کاهش وزن باید به آن توجه داشته باشید این است که تحت هیچ شرایطی نباید وعده های غذایی را حذف کرده یا وعده های غذایی نامنظم داشته باشید. اگر فکر می کنید که اگر یک یا دو وعده غذا نمی خورید و روزی زیاد غذا نمی خورید ، به شما کمک می کند ، باید بدانید که بسیار در اشتباه هستید. شما همچنین باید برای کاهش وزن یک هدف واقع بینانه داشته باشید و برای رسیدن به این هدف تلاش کنید. همیشه به خاطر داشته باشید که می توانید فقط با یک مقدار مشخص ورزش و یک برنامه غذایی متعادل و سالم به بدن خود فشار وارد کنید.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند ، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیم غذایی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید ، زیرا سریع ترین و طبیعی ترین راه برای کاهش وزن است. وزن بدون مکمل یا به شما قرص های کاهش وزن پیشنهاد می دهد. جنرال موتورز یکی از شرکت های بزرگ خودروسازی است که برنامه تغذیه ای با نام رژیم جنرال موتورز یا رژیم غذایی GM را معرفی کرده است که توسط بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی دنبال می شود. این رژیم کاهش وزن به ارتقاء سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این برنامه رژیم غذایی برای همه گروه های سنی شناخته شده است و حتی گفته می شود که بسیاری از افراد با این رژیم موفق به کاهش وزن تا 8 کیلوگرم در یک هفته شده اند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل بوده اید. ممکن است ورزش های مختلفی از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی را امتحان کرده باشید ، اما نتوانسته اید چربی های اضافی بدن را از بین ببرید. اگر اضافه وزن یکی از دغدغه های اصلی شما است ، رژیم غذایی GM ممکن است پاسخگوی مشکل شما باشد.

برنامه غذایی جنرال موتورز
اگر آماده شروع برنامه غذایی GM هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را برای آن آماده کنید. اگر ذهن آرام و کنترل شده ای دارید می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق شوید و سریع ترین روش را کاهش دهید. این رژیم یک هفته ای است و می توانید فقط از غذای تجویز شده استفاده کنید. گفته می شود که اگر این رژیم را با دقت رعایت کنید ، می توانید بین 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که به هیچ وجه نباید گرسنگی بکشید. روزه گرفتن دقیقاً نتیجه معکوس دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن ، وزن اضافه خواهید کرد. این برنامه مقدار و نوع مناسب غذا را ارائه می دهد تا مطمئن شوید همیشه سیر هستید. بسیاری از افرادی که از این رژیم استفاده کرده اند شگفت زده شده اند که چگونه رژیمی که نمی خواهد از گرسنگی بکاهد تا به این اندازه وزن کم کند. اما نگران نباشید ، فقط به دستورالعمل های این رژیم گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم کاهش وزن 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلوگرمی
اولین روز رژیم: میوه تازه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است ، زیرا شما فقط می خواهید قدم به دنیایی بگذارید که درک کند چگونه می توانید وزن خود را کاهش دهید. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به میوه اختصاص داده شود. شما می توانید به اندازه موز تا آنجا که می توانید میوه بخورید. میوه هایی مانند هندوانه و خربزه عالی هستند. همچنین باید بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به هیچ غذای دیگری حتی سبزیجات خام یا پخته دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، فقط باید در اولین روز تا حد ممکن از میوه های مختلف استفاده کنید. وقتی احساس گرسنگی می کنید ، میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد که در طول روز به میزان دلخواه سبزیجات بخورید ، چه خام و چه پخته. البته به خاطر داشته باشید که به هیچ وجه نباید از روغن نباتی استفاده کنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز بخشی از این سبزیجات است و بهتر است آن را در ابتدا به صورت آب پز یا بخارپز بخورید تا کربوهیدرات های آن در طول روز بسوزد و مصرف شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید برای روز دوم رژیم غذایی خود استفاده کنید شامل لوبیای آب پز ، هویج خام یا آب پز ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم آب پز و خام و موارد مشابه است. البته سیستم گوارش شما در این روز کمی متفاوت از روزهای عادی کار می کند و می توانید بیشتر به توالت بروید. به یاد داشته باشید که در روز دوم روزانه 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

سومین روز رژیم کاهش وزن: پوست سالم با میوه و سبزیجات داشته باشید
روز 3 برنامه رژیم GM به شما این امکان را می دهد که در طول روز هم سبزیجات و هم میوه بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح میوه و سبزیجات عصر بخورید یا برعکس. ترکیب آنها به شما بستگی دارد. به یاد داشته باشید که 8 تا 12 لیوان آب مصرف کنید.

چهارمین روز رژیم کاهش وزن: موز و شیر
روز چهارم می تواند برای بسیاری جذاب باشد. در طول روز می توانید 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه باعث گرسنگی شما شود ، اما در پایان روز احساس سیری کامل خواهید کرد. شما باید این قسمت از موز و شیر خود را جدا کنید تا در هر زمان و هر زمان احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، یک موز و یک لیوان شیر صبح ، یک لیوان شیر و چند موز بعد از ظهر ، 3 موز عصر و یک لیوان شیر و بقیه موز شب بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز رژیم کاهش وزن: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید یک مهمانی کوچک برای خود داشته باشید. در این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در روز بخورید. از آنجا که بدن شما می تواند سطح بالایی از اوره را تولید کند ، بهتر است مصرف آب خود را به 12 تا 15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم رژیم کاهش وزن: یک فنجان برنج
در این روز می توانید یک فنجان برنج را برای ناهار بخورید و بقیه روز را به عنوان روز سبزیجات بگذرانید. به یاد داشته باشید که بین 8 تا 12 لیوان آب در آن روز بنوشید. مطمئناً در این حالت احساس نور بیشتری خواهید کرد و شکی نیست که سیستم گوارش شما تقویت شده است.

هفتمین روز رژیم کاهش وزن: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه غذایی GM است. در این روز به شما اجازه داده می شود که یک لیوان برنج و هر مقدار سبزیجات و آب میوه بخورید. این بهترین روز هفته شما خواهد بود.

شما مطمئناً متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدن خود خواهید شد و هیچ کاری جز پیروی از برنامه میوه ها ، سبزیجات و آب انجام نخواهید داد. این برنامه رژیم غذایی مزایای دیگری نیز برای شما خواهد داشت. متوجه خواهید شد که پوست شما بسیار تمیزتر از قبل است و سیستم گوارش بسیار بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بین 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که از گرسنگی برای کاهش وزن خود استفاده می کنند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از هر رژیم غذایی برای کاهش وزن ، حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از اسرار زیبایی ، سلامت و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید:

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

بهبود لب ها با تزریق ژل به لب

با تزریق چربی به گونه ها بر گونه ها تأکید کنید

با تزریق بوتاکس چین و چروک صورت را از بین ببرید

بزرگ کردن سینه با استفاده از پروتز سینه

درمان درد عضلات با ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *