میامی گاردنز ، فلوریدا.

این تغییر استقبال خواهد شد.

بازی یکشنبه دلفین ها مقابل جکسونویل جگوارز سومین باری است که فلورس مربی یک بازی NFL در لندن است. او در تیم های نیو انگلند حضور داشت که در ورزشگاه ومبلی در سال های 2009 و 2012 موفق به ضربات گسترده شدند.

فلورس معتقد است که یکی از دلایلی که او اصلاً توانسته در آنجا مربیگری کند ، بازی کمی شناخته شده در اواسط دهه 2000 است که باعث شد او در مورد مسیر حرفه ای خود فکر کند.

فلورس یک بازی را به عنوان هماهنگ کننده دفاعی تیم ناپولی بریگانتی ، تیم باشگاهی ایتالیا انجام داد. او یک تابستان در آنجا برای تعطیلات به سر می برد و با چند نفر از دوستان دانشگاهی که در ازای مسکن و مزد ناچیزی برای تیم بازی می کردند ، معاشرت می کرد. مربی در پایان فصل رفت. از فلورس خواسته شد پر کند.

فلورس ، که در آن زمان پیشاهنگی می کرد ، چند سالی که خارج از دانشگاه بود ، گفت: “اولین تجربه مربیگری من ،” تصمیم گرفت که می خواهد با بقیه عمر خود چه کند.

بقیه تاریخ است. او 15 سال مربیگری با نیو انگلند را گذراند ، سپس در سال 2019 به میامی آمد.

داستانی که او چهارشنبه گفت احتمالاً یک سفر خوش آمدید به خط حافظه بود ، زیرا چند هفته سخت برای دلفین ها و مربی سال سوم آنها با چهار باخت مستقیم و حداقل یک شرط باخت گذشته بود.

میامی (1-4) با نیویورک جتز در انتهای AFC East برابری می کند و اگر این کافی نبود ، آلماس فلورس-کالج بوستون-دو هفته پیش مقابل کلمسون شکست خورد.

این بدان معناست که فلورس مجبور بود برای کار در روز چهارشنبه پیراهن کلمسون را بپوشد و شرطی را که با بازیکن خط دفاعی دلفین ها ، کریستین ویلکینز ، آلوم ببرها از دست داده بود ، جبران کند.

جگوارها (0-5) تنها تیم AFC با سابقه بدتر از میامی هستند.

“آنها تیم خوبی دارند. این یک تیم جوان است. این یک تیم با استعداد است. “فلورس گفت. “من فکر می کنم آنها در برخی بازی های نزدیک حضور داشته اند. آنها بازیکنان جوان خوبی دارند و برخی از موقعیت ها را از دست داده اند و برخی از موقعیت ها را برای پیروزی در برخی بازی ها داشته اند. بنابراین ، من فکر می کنم تمرکز ما روی آنها و چالش این هفته خواهد بود. “

نشانه های خوبی برای میامی وجود دارد ، مهمترین آنها این است که توآ تاگوایلوا ، مدافع میانی – که چهار بازی قبلی دلفین ها را با شکستن دنده ها از دست داده است – چهارشنبه در زمین تمرین بازگشت. دوران ذخیره مصدوم او می تواند این هفته به طور رسمی پایان یابد و دلفین ها امیدوارند که او روز یکشنبه مقابل جگوارها بازی کند.

جسی دیویس ، بازیکن خط حمله گفت: “من واقعاً اطلاعات زیادی در مورد وضعیت او ندارم ، مگر اینکه وقتی آماده است ، دوباره برمی گردد.” “این برنامه است و ما می خواهیم با آن عمل کنیم.”

برخی از دلفین ها قبلاً هرگز خارج از ایالات متحده نبوده اند. براندون جونز چند ماه پیش پاسپورت خود را گرفت و به او اجازه سفر داد. زمان زیادی برای گشت و گذار وجود نخواهد داشت ، زیرا یک پرواز شبانه از میامی در روز پنجشنبه ، یک روز کاری برای جمعه برنامه ریزی شده است و بازی ساعت 2:30 بعد از ظهر به وقت محلی در ورزشگاه تاتنهام هاتسپور روز یکشنبه انجام می شود.

فلورس گفت: “من فکر می کنم این یک تجربه عالی برای بسیاری از بچه های تیم ما است.”

درست مانند آن سفر گردباد به ایتالیا نزدیک به دو دهه پیش برای او بود.

فلورس برخی بازیکنان تیم ناپولی را به یاد می آورد که در نیمه بازی سیگار می کشیدند و در پایان فصل 6-0 شکست خوردند. او برای گذراندن وقت و نوشیدن شراب به این سفر رفت. او به عنوان مربی فوتبال به این سفر پایان داد و می دانست که می خواهد با زندگی اش چه کند.

فلورس گفت: “من آن زمان افکار زیادی در مورد آینده داشتم و این یکی از مواردی بود که خود را نشان داد.” “هر اتفاقی دلیلی دارد. واقعاً دارد. من فکر می کنم این یکی از آنها برای من است و فکر می کنم به دلیل آن دوره زمانی اینجا هستم ، جایی که امروز مربیگری می کنم. “

فلورس مقدار زیادی از ایتالیایی را که در آن سفر آموخته بود ، حفظ نکرد ، اگرچه تنها عبارتی که او هنوز می تواند از آن استفاده کند ، یک پیشگویی خوش آمدید برای دلفین ها خواهد بود.

او گفت: “توتو خوب است.” “این چیزی است که من برای شما دارم.”

Tutto bene به این معنی است که همه چیز خوب پیش می رود. دلفین ها فقط می توانند امیدوار باشند که اینطور باشد.

___

پوشش بیشتر AP NFL: https://apnews.com/hub/nfl و https://twitter.com/AP_NFLدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *