یک قاضی سنت لوئیس رئیس و مدیرعامل کلارک هانت و سایر مالکان NFL را روز چهارشنبه جریمه کرد و جلسه ای را به دلیل بی احترامی احتمالی به دادگاه به دلیل عدم افشای تصویر کاملتر از سوابق مالی آنها به قضاوت قبلی قاضی ، تعیین کرد.

این درخواست ماه گذشته به عنوان بخشی از کشف یک پرونده طولانی مدت مطرح شد که ادعا می کند NFL قوانین نقل مکان در لیگ را هنگام خروج رم ها از سنت لوئیس دور زده است.

قاضی کریستوفر مک گرگ از هانت 5 هزار دلار جریمه گرفت – همچنین جری جونز مالک دالاس را 6000 دلار ، روبرت کرافت مالک نیوانگلند را 5000 دلار و جان مارا مالک نیویورک گاینتز را 8 هزار دلار جریمه کرد – در جلسه ای که روز چهارشنبه برگزار شد و در آن هر یک متهم به تأخیر در ارائه صورت های مالی به جریمه شد. ارزش خالص آنها را ارزیابی کنید

به گفته سنت لوئیس پست دیسپچت ، که در جلسه حضور داشت و از همان زمان پرونده را تحت پوشش قرار می داد ، مک گرگ به وکیل مالکین گفت: “به نظرم می رسد که مشتریان شما … روی این موضوع پای می کشند.” منشاء 2017 “به نظر می رسد که ما در یک بازی سه کارته مونته هستیم.”

یک ماه قبل ، قاضی هشدار داد که اگر پرونده های مالی کامل تر نباشد ، جریمه وارد می شود. او روز چهارشنبه به قول خود عمل کرد و جلسه دادگاه را برای 3 دسامبر تعیین کرد که چرا طبق دستور وی ، چهار مالک “نباید با تحقیر دادگاه محاکمه شوند”. او همچنین آنها را مسئول پرداخت مشترک 25000 دلار حق الوکاله کرد.

هانت و سه نفر دیگر بخشی از کمیته ای بودند که به بررسی امکان بازگشت حق رای دادن Rams به لس آنجلس کمک کردند.

مک گرگ همچنین به استن کرونکه ، مالک رمس دستور داد که سوابق را فورک کند ، اما شاکیان گفتند که وی در نهایت پس از تلاش برای جلوگیری از افشای آنها ، در نهایت مجبور شد.

این شکایت ادعا می کند که حرکت قوچ ها از سنت لوئیس به لس آنجلس میلیون ها دلار درآمد برای این شهر داشته است.

همانطور که توسط Post-Dispatch ذکر شد ، قانون ایالت میسوری اجازه پذیرش سوابق مالی متهمان مدنی را می دهد تا به هیئت منصفه در ارزیابی خسارات احتمالی مجازات کمک کند.

محاکمه هیئت منصفه قرار است 10 ژانویه آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *