شریوپورت ، لائوس (AP) – مردی که اعتراف کرد در حالی که سه فرزندشان در یک گنجه مخفی شده بودند ، همسر بیگانه خود را کتک زده بود ، به 10 سال زندان محکوم شد.

بر اساس اعلامیه ای از دفتر دادستانی منطقه Caddo Parish ، بزرگترین کودک ، یک پسر 10 ساله ، 911 نام داشت-و ضرب و شتم همچنان ادامه داشت که پلیس Shreveport در 24 فوریه 2020 به در اتاق خواب لگد زد.

کریستوفر مایکل راپ ، 30 ساله ، از Shreveport روز دوشنبه به دو اتهام سوء استفاده محکوم شد. او دو سال به خاطر سوء استفاده با تهدید کودکان و حداکثر هشت سال برای بدرفتاری خانگی با جراحت جدی گرفت.

قاضی دونالد ای. هاتاوی جونیور همچنین دستورات دائمی را امضا کرد که رپ را از هرگونه تماس با همسر و بزرگترین فرزندشان منع می کرد.

در این خبر آمده است که این زن آنقدر از راپ می ترسید که از همکاری با دادستان ها که پرونده را برخلاف میل او مطرح کردند ، خودداری کرد.

جیمز ای. استوارت ، دادستان منطقه Caddo Parish گفت: “خشونت خانگی توانایی ما را در حفظ خانواده ها و اجتماعات تهدید می کند.” ما به تمام تلاش خود برای محافظت از قربانیان خود و پاسخگویی به این سوء استفاده کنندگان ادامه می دهیم. “

راپ روز دوشنبه در اظهاراتی به قاضی اعتراف کرد که به خانه همسر غریبه اش رفته ، او را در اتاق خواب اصلی محبوس کرده و او را کتک زده است.

بچه های کوچکتر 8 و 4 ساله بودند. کودک 10 ساله به مدت 14 دقیقه با اعزام کننده اورژانس صحبت کرد و گفت که پدرش به مادرش صدمه زده است و قبلا این کار را کرده بود. پلیس لگدی به در اتاق خواب زد و راپ را دستگیر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *