14 اکتبر – یادداشت سردبیر: این مقاله شامل تصاویری گرافیکی از سوء استفاده جنسی است. به صلاحدید توصیه می شود.

یک مرد بریا پس از حمله به قربانی در آبگرم لکسینگتون متهم به تجاوز شده است.

روز سه شنبه ، تایلر ایزاکز ، 30 ساله ، بریا ، توسط کلانتری شهرستان مدیسون با حکمی که متهم به تجاوز درجه یک شد ، دستگیر شد.

بر اساس حکم ، در 22 ژوئیه 2021 ، حمله در ماساژ ماساژ و اسپا Rest Assured بین ساعت 15:15 بعد از ظهر تا 5:30 بعد از ظهر رخ داد. قربانی به پلیس گفت که ماساژ قبل از تولد را در محل برای 3:15 بعد از ظهر رزرو کرده است.

در زمان ماساژ ، قربانی نزدیک به نه ماه باردار بود و به زودی فرزند خود را در آینده نزدیک به دنیا می آورد. در بدو ورود ، قربانی متوجه شد که او و ایزاک تنها کسانی بودند که در این تجارت فعالیت می کردند. او را به اتاقی بردند و برای ماساژ آماده کردند.

در حکم آمده است ، قربانی گفت ماساژ طبق برنامه انجام شده است. با این حال ، در اواخر ماساژ ، ایزاکز از او خواست که بایستد و شکم خود را روی میز بگذارد تا بتواند روی قسمت هایی از پشت او کار کند. قربانی می گوید وقتی مظنون پشت مچ دست خود را گرفته و گفته می شود به او تجاوز کرده ، دستانش را روی میز گذاشته است.

در حکم آمده است که حمله چند دقیقه طول کشید و پس از اتمام آن ، ایزاک از اتاق خارج شد. هنگامی که قربانی اتاق را ترک کرد ، متوجه شد که او و ایزاک هنوز تنها افرادی بودند که در این تجارت حضور داشتند.

با این حال ، پس از تحقیقات بیشتر ، پلیس متوجه شد که کارمند دیگری در این تجارت وجود دارد. این کارمند به پلیس گفت که در زمان رسیدن قربانی با مشتری بوده اند. پس از پایان کار دیگر ، آنها در طول ماساژ قربانی با ایزاک ترک کردند ، به همین دلیل قربانی پس از حمله شخص دیگری را ندید.

در حکم آمده است ، ایزاک در 29 ژوئیه توسط یک افسر مصاحبه کرد ، جایی که او گفت که در طول کار خود با قربانی رابطه جنسی داشته است. او گفت که هرگز کاری شبیه به کاری که با قربانی انجام داد در حالی که در وسط یک جلسه با دستمزد بود انجام نداده بود و این اولین بار بود که او قربانی را ماساژ می داد. این اولین بار بود که قربانی در این مرکز مستقر می شد.

ایزاکز در 12 اکتبر دستگیر و به بازداشتگاه شهرستان مدیسون منتقل شد. وی در 13 اکتبر آزاد شد.

رجیستر گزارش های پلیس را به عنوان خدمات عمومی برای خوانندگان خود جمع آوری و منتشر می کند. این گزارشها اغلب حاوی اتهاماتی علیه افراد است و به این معنا نیست که افراد مرتکب جرم شده اند. همه افرادی که در ارتباط با یک جنایت نام برده می شوند ، بی گناه فرض می شوند تا زمانی که جرم آنها در دادگاه ثابت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *