یک زن کالیفرنیایی که به تازگی با تیم نجات خزندگان درباره مارهای زیر خانه خود تماس گرفته است ، متوجه شد که لانه بیش از 90 مار موش صحرایی در آنجا اردو زده است.

نجات خزندگان شهرستان Sonoma در اوایل این ماه عکس هایی از توده های درهم پیچیده مارهای زنگی در همه اندازه ها به اشتراک گذاشت.

آلن ولف ، مدیر امداد و نجات ، در یک پست فیس بوکی نوشت: “این هفته گذشته با زنی تماس گرفتم که می گفت مارهایی در خانه اش دارد.”به “3 ساعت و 45 دقیقه بعد این چیزی است که من با آن آشنا شدم ، 59 نوزاد و 22 بزرگسال.”

وولف گفت که از آن زمان تا به حال دو بار دیگر بازگشته است و هفت مار دیگر نیز به دست آورده است اما مشکوک است که هنوز تعداد بیشتری وجود خواهد داشت ، زیرا پایه خانه در اطراف صخره ها ساخته شده است و مارها “می توانند به دلخواه خود بیایند و بروند”.

او نام این زن و محل دقیق خانه او را در شهرستان سونوما فاش نکرد.

وولف گفت مارها موش های زنگی شمالی اقیانوس آرام هستند ، که به گفته موزه برک سیاتل ، بین 4 تا 21 جوان زنده بین ماه های آگوست و اکتبر به دنیا می آورد. موزه می گوید بسیاری از زنان اغلب برای زایمان در یک لانه مجزا جمع می شوند.

مارها با استفاده از سمی که برای شکار آنها کشنده است ، پستانداران کوچک ، دوزیستان ، خزندگان و پرندگان را می کشند و می خورند. مارهای زنگ زده معمولاً انسانها را در صورت تهدید یا در دفاع از خود گاز می گیرند. در صورت گاز گرفتن ، انسان باید فوراً به دنبال مراقبت های پزشکی باشد که شامل درمان با ضد سم است.

این مقاله در ابتدا در HuffPost ظاهر شد و به روز شده است.

مربوط…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *