در اینجا خلاصه ای از نظرات من برای Beautycounter آمده است. از انعطاف پذیری برنده جایزه گرفته تا حمایت ، Beautycounter یک شرکت B است که زیبایی را برای همیشه تغییر می دهد.

kath همه محصولات آرایشی لب را بررسی می کند

من در چند سال اخیر از زمانی که تصمیم گرفتم نگرانی های شخصی خود را برطرف کنم و بلافاصله بخشی از شرکت شوم ، مطالب زیادی در مورد Beautycounter به اشتراک گذاشتم.

من به عنوان مشاور تخفیف بدون امتحان بسیاری از محصولات و با قصد نوشتن در مورد آنچه که سعی می کردم هنگام راه رفتن بنویسم ، عضو شدم. همانطور که قول داده بودم ، در این سالها محصولات زیادی را بررسی کرده ام. علاوه بر این ، در مدتی که من در شرکت بودم ، ما تعداد زیادی محصول جدید عرضه کرده بودیم و هنوز چند محصول وجود دارد که هنوز آنها را امتحان نکرده ام. (برخی از خط کنترل و بخشی از آرایش ، از جمله سایه های مختلف).

من همه چیز را به اشتراک گذاشتم – از 10 محصول آرایشی مورد علاقه من گرفته تا نحوه استفاده از محصولات مراقبت از پوست به ترتیب.

Beautycounter فقط یک برند زیبایی دیگر نیست.

دلیلشو بهت نشون میدم!

نظرات من در مورد لوازم آرایشی

بررسی آرایش Beautycounter: اصول اولیه چهره تازه

در این پست ، من سه محصول تمیز آرایش Beautycounter را که به عنوان پایه ای برای یک صورت شاداب و یکنواخت استفاده می کنم ، به اشتراک می گذارم. تفاوت بین پوست شبنم و پوست دوقلو چیست؟ من جزئیات و نحوه استفاده از هر دو محصول را در این پست به اشتراک می گذارم.

نقد و بررسی ریمل Beautycounter: به ریمل همه جانبه بزرگ فکر کنید

به طور حتم در کیف آرایشی تمیز زیبایی خود ، من نظر صادقانه خود را درباره ریمل Think Beautycounter Think Big All-in-One ریمل به اشتراک می گذارم-شگفت انگیز است!

سرم با ویتامین C + بررسی لایه برداری یک شبه: محصولات برای پوست روشن تر

بررسی “Glow Duo” با سرم All Bright C برای AM و لایه برداری شبانه برای PM. هر دو به روشن و صاف شدن کمک می کنند.

نقد و بررسی Countersun: بهترین ضدآفتاب ایمن

در این پست ، من دلیل استفاده جدی از محصولات ضد آفتاب ایمن برای کل خانواده را به اشتراک می گذارم.

بررسی Clean Deo: تمیز بوی خوبی برای شما دارد

آیا بدنبال دئودورانت تمیز هستید؟ Clean Deo Beautycounter کار می کند ، بوی خوبی دارد ، فاقد آلومینیوم است و در بسته ای قابل شارژ عرضه می شود.

Countertime Review: خط ضد پیری Beautycounter

این یک خط مراقبت از پوست است که صبح و عصر از آن استفاده می کنم. مجموعه ضد پیری Beautycounter از جایگزین مطمئن تری برای رتینول در هر محصول استفاده می کند – این لوکس و آبرسان است (برای پوست های خشک و / یا بالغ عالی است)!

بررسی حالت Beautycounter: محصولات نوع پوست

این پست شامل نمای کلی مجموعه مراقبت از پوست ما است که برای پوست های چرب ، مستعد آکنه ، خشک و حساس توصیه می شود.

محصولات برای پوست های خشک: لوازم آرایشی برای پوست های خشک

مرور سر تا پا از مرطوب کننده ترین مجموعه های ما.

نقد و بررسی مشاور: آنچه من در مورد مشاور آرایشی دوست دارم

نمی دانید واقعاً مشاور Beautycounter چگونه است؟ در اینجا آنچه را که من واقعاً دوست دارم مشاور باشم و آنچه را که هفته به هفته انجام می دهم ، به اشتراک می گذارم!

آیا نقصی در بررسی وجود دارد؟

حتماً می پرسید: آیا محصولاتی وجود دارد که من آنها را دوست نداشته باشم؟ البته که بله. من فقط تمایلی به نوشتن زیاد در مورد آنها ندارم!

پاک کننده آرایش چشم

پاک کننده آرایش چشم به چشم هایم می خورد ، بنابراین دیگر از آن استفاده نمی کنم. اما بسیاری از مردم آن را دوست دارند ، بنابراین شاید فقط من هستم.

کرم دور چشم

من فکر می کنم کرم دور چشم Countermatch کمی نرم است. من واقعا کرم دور چشم Countertime Ultra Renewal را ترجیح می دهم.

شامپو روزانه + نرم کننده

تا زمانی که از شامپو و نرم کننده روزانه استفاده می کنم ، رایحه های مورد علاقه من نیستند. من از بچگی عاشق “بوی شامپو” از روزهای عرقیات گیاهی هستم. من در واقع این شامپو گیاهی پوست درخت توس را امتحان کردم ، طبیعتاً به دلیل توس و به دلیل اینکه EWG تأیید شده است ، اما این هم برای من قوی است! وقتی انتخاب دوستدار محیط زیست را انتخاب کنم ، تحمل من در برابر عطرها باید تغییر کند. در حال حاضر ، من به شامپو BC باز می گردم.

مداد ابرو

من واقعاً ژل ژل درخشان را ترجیح می دهم (و من دختر ابرو نیستم)

ریمل مژه و ابرو

من چند سالی است که از ریمل اکستنشن استفاده می کنم و به اندازه کافی آن را دوست داشتم ، اما میله ریمل حجم دهنده را اصلا دوست نداشتم. خوشبختانه ریمل جدید کاملاً تازه شروع شده است و عالی است! می توانید نقد کامل من را اینجا بخوانید.

واقعیت جالب: من عاشق دوست داشتن نیستم

وقتی اولین بار آن را امتحان کردم از Dew Skin (مرطوب کننده رنگی ما با SPF) خوشم نیامد. مطمئن نبودم که در مورد چیست. اما او مال من شد محصول مورد علاقهو من می گویم که در حال حاضر این انتخاب من از جزیره بیابانی است! من هر روز آن را می پوشم ، حتی اگر از خانه خارج نشوم.

کات دارای ریمل بزرگ beautycounter think

Beautycounter به عنوان یک شرکت در کل چطور؟

از آنجایی که بیش از دو سال در این شرکت بودم ، چیزی برای گفتن ندارم. از تجربه من ، ارتباط ، آموزش ، مشارکت جامعه و خدمات به مشتریان تجربه های مثبت هستند.

و آیا می دانید مردم چگونه دوست دارند بگویند “این شرکت ها درنده هستند”؟ هرگز تحت فشار قرار نگرفتم که بفروشم ، بخرم یا کاری را انجام دهم که نمی خواهم انجام دهم. همچنین من این را با همسالانم تجربه نکرده ام. فقط FYI!

در اینجا کمی بیشتر در مورد معنی Beautycounter، B corp آمده است:

آموزش دهید ، دفاع کنید ، بیان کنید

آموزش

هرچه بیشتر در مورد Beautycounter و علم پشت محصولات یاد بگیرم ، بیشتر تعجب می کنم که چرا آنها را زودتر امتحان نکرده ام. (من بارها قبل از گفتن بله نه گفتم!) فلسفه شخصی من در مورد غذا و تغذیه (همچنین به عنوان غذای واقعی شناخته می شود) موازی با استانداردهای Beautycounter و روند شفاف انتخاب مواد است.

من برچسب های تغذیه را برای تبدیل شدن به RD مطالعه کردم (خوب ، این بخش کوچکی از آن بود!) و اکنون می توانم به دیگران کمک کنم تا برچسب محصولات مراقبت شخصی خود را بهتر بشناسند و محصولات بدون مواد مضر را انتخاب کنند. همزمانی!

در مورد سلامتی ما ، من فکر می کنم ما می توانیم روی آنچه که در بدن خود قرار می دهیم تمرکز کنیم ، و اگرچه معتقدم که رژیم غذایی مغذی پر از غذاهای محلی ، ارگانیک و پایدار (+ شیوه زندگی سالم) نمی تواند برتری داشته باشد. ما بدن خود را نیز می پوشیم مهم است. این یکی از آن چیزهایی است که “نمی توانم به آن آسیب برسانم” که باعث می شود در انتخاب هایم احساس خوبی داشته باشم.

هدف Beautycounter این است که به مصرف کنندگان آموزش دهد که چگونه و چرا انتخاب محصولات مراقبت شخصی ایمن تر اهمیت دارد.

مدافع

Beautycounter نه تنها محصولات ایمن تری را ارائه می دهد ، بلکه محصولات دارای هدفی هستند – راه را برای تبدیل تمام زیبایی به زیبایی خالص. مشاوران مرکز زیبایی از صدای خود در سطح ایالتی و ملی برای حمایت از تغییرات قانونی در صنعت استفاده می کنند. از سال 2013 ، همه ما بیش از 135000 ایمیل ارسال کرده ایم ، بیش از 10 هزار تماس برقرار کرده ایم و بیش از 1250 جلسه با قانونگذاران برگزار کرده ایم.

در اینجا درباره پیروزی های حمایتی ما بیشتر بدانید.

فرمول بندی کنید

Beautycounter پیشرو در فضای تمیز زیبایی است ، زیرا فرآیند انتخاب مواد ، عرضه و شفافیت بی نظیر است. Beautycounter 1800+ ماده مشکوک یا مضر را در همه محصولات ممنوع می کند (در حالی که ایالات متحده فقط 30 مورد را محدود می کند).

بسیاری از محصولات توسط گروه کاری محیط زیست آزمایش شده اند – استاندارد طلا در زندگی پاک.

Beautycounter برای استخراج مواد از منابع مقاوم به GMO کار می کند ، که بسیاری از آنها ارگانیک هستند و بیش از 80 the از مواد طبیعی یا از گیاهان گرفته شده است. علاوه بر این ، محصولات نه تنها منبع ، بازرسی و آزمایش دقیق هستند ، بلکه عملکرد آنها با سایر مارک های لوکس همتراز است.

گزارش مأموریت اجتماعی Beautycounter 2020 را ملاحظه کنید تا بیشتر در مورد تلاش های پایداری و حمایت ما + اهداف بزرگ برای آینده بیاموزید!

بررسی لوازم آرایشی در مطبوعات

مطبوعات زیادی وجود دارند که در مورد تلاشها و موفقیتهای Beautycounter برای به دست آوردن محصولات ایمن تر در دست همه صحبت می کنند. من چند مورد را در اینجا وصل کردم:

علاقه مند به یادگیری بیشتر هستید؟

لیست زیبایی ایمیل VIP من را وارد کنید! با عضویت ، اولین نفری خواهید بود که با فروش و محصولات رایگان آشنا می شوید ، به مراقبت و آرایش پوست مورد علاقه من نگاه دقیق تری می اندازید و در مورد زیبایی خالص بیشتر می آموزید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *