هفته مد است! (LOL) در اینجا چند لباس جدید برای پاییز آمده است!

تأثیرگذار توس !!

هفته مد است!

(آیا طعنه من را می شنوی؟!)

در واقع من اصلا دوست ندارم زیاد لباس بخرم. من لباس های دنج دوست دارم که بتوانم در آن استراحت کنم. لباس پوشیدن از سر تا پا این روزها بیشتر یک وظیفه به نظر می رسد تا سرگرمی. به علاوه ، من 2 سال بارداری و پس از تولد و 2 سال همه گیر را ادامه خواهم داد – نیازی به لباس جدید نیست!

اما وقتی فصل ها تغییر می کنند ، برای چیز جدیدی خارش می گیرم. و از آنجا که من اخیراً کمی بیشتر از خانه خارج می شوم ، خانه جدید احساس خوبی دارد!

یکشنبه بعد از ظهر بیرون رفتم و با چند لباس تازه به خانه آمدم. و من سفارشی را برای Stitch Fix تعیین کردم ، که برنده بزرگی بود! اینجا چیزی است که من دارم.

جدید از بازار

بنابراین بهترین مرکز خرید واقعاً Barracks Road Mall است. تنها مرکز خرید کلاسیک ما در حال بسته شدن است. Barracks Road فروشگاههای مورد علاقه من را دارد: Outdoor Provision ، LOFT ، Athleta و Madewell ، بنابراین من آنها را پشت سر هم زدم. LOFT 40 درصد تخفیف داشت!

کت چرمی؟

در نهایت من چیزی در Outdoor Provision خریدم ، اما این کت از Patagonia به من آرامش داد !! این نرم ترین خز بود!

کت پاتاگونیا

ست لباس خواب LOFT

من در سالها یک مجموعه PJ واقعی نداشتم. اگر کسانی را که هنگام تولد فرزندانم خریدم حساب نکنید ، احتمالاً طولانی تر است. این نظر من را جلب کرد و آنها نرم ترین هستند. من عاشق پوشیدن آنها بودم !! حالا من بیشتر می خواهم – آیا کسی لباس خواب روی دریاچه را دوست دارد؟ من در نرم ترین نرمی هستم!

ست لباس خواب LOFT

سویشرت Lou & Grey

همه چیز را دوست داشته باش Lou & Grey. این پیراهن از جنس پارچه Signaturesoft است که بسیار روغنی است. و البته ، من باید مشکی داشته باشم.

سویشرت Lou & Grey  هفته مد

شلوار جین مامان

آنها را در دسته “خرید نکنید” قرار دهید. سالها طول کشید تا شلوار جین لاغر بخرم و حالا دیگر نمی توانم به پای راست برگردم. شاید فقط این جفت چاپلوس نباشد و رنگ آن اشتباه باشد (FTW wash wash). همچنین: محصولات زمانی که 5’2 are هستید غیرممکن است! من وقت نداشتم به مادوول بروم ، اما شاید دفعه بعد بروم!

شلوار جین مناسب مادر

تونیک دنج

لباس من را دوست داشته باش و رنگ این کاپشن تونیک بسیار زیبا بود. (تکان دهنده که سیاه نشدم!) من تا به حال در آن زندگی کرده ام پاییز امسال. همچنین: اگر بتوانم یک نوع لباس را انتخاب کنم تا هر روز تا آخر عمر بپوشم ، این شلوار کوتاه + یک شلوارک + یک پیراهن آستین بلند در بالا است. این ترکیب مورد علاقه من در تمام دوران است!

مال شما چی میشد ؟؟ لباس؟ ساق پوش؟ شلوار جین؟

تونیک با کاپوت

یک دوست برای خواننده وبلاگ!

هنگام بررسی ، اینگرید ، که یک خواننده KERF است ، من را متوقف کرد! البته باید سلفی می گرفتیم 🙂 ماسک های Athleta بهترین هستند!

یک دوست برای خواننده وبلاگ

ورزشکار

من مخزن Vital Essence را در آب آبی بالای خود حمل می کنم و وقتی یک سال یا بیشتر پیش فروخته شد ، خراب شدم. اما اکنون Vital Essence 2.0 وجود دارد و من آن را مشکی خریدم !! یک جفت شورت فوتبال Mesh Racer Run هم گرفتم. من دوست دارم که او یک جیب کج دارد تا بتواند تلفن من را حمل کند.

جدید از Stitch Fix

خرید از طریق Stitch Fix از… 2014؟ زودتر؟ خرید بدن من آسان نیست (چیزهایی که من می کشم هرگز به خوبی مناسب نیستند) ، اما سبک شناسان Stitch Fix آن را برطرف می کنند. یا شاید مارک های معمولی آنها – 41 Hawthorn و Market & Spruce – فقط برای من ساخته شده است! بسیاری از قطعات من این دو مارک هستند. وقتی می خواهم قطعات منحصر به فردی داشته باشم ، خودم را در جایی که می چرخم ثابت می کنم! اینجا 25 دلار تخفیف بگیرید!

من برنامه Fix را برنامه ریزی کردم و نوشتم که من تاپ و لباس می خواهم (که فکر می کنم Stitch Fix برای من بهترین کار را می کند). در نهایت من هر پنج قطعه را نگه داشتم !!

لباس ماکسی بافتنی Loveappella Torri

من اغلب لباس های بلند نمی پوشم زیرا فکر می کنم لباس های کوتاهتر به نظر قد من بهتر به نظر می رسد ، اما من برای پاییز یک لباس بلند خواستم و این لباس را بسیار دوست داشتم! زیبا ، اما انتخابی نیست ، همچنین بسیار راحت است.

لباس ماکسی بافتنی Loveappella Torri |  هفته مد

لباس ماکسی Loveappella

ژاکت بازار ساخته شده از صنوبر و موج دار

شما مرا می شناسید-من عاشق شلوارهای بلند خنثی و گاه به گاه هستم. این مدل برای پاییز بسیار مناسب است ، مخصوصاً با جواهرات زیبا.

ژاکت بافتنی صنوبر و موج بازار  هفته مد

لباس جلیقه آستین سلیا زالزالک

من در واقع این لباس را به رنگ بنفش با گل دارم (در این پست ببینید) و اگر لباسی وجود داشت که همه جعبه ها را بررسی می کرد ، این است. من دوست دارم که این یک مدل کاملاً متفاوت است ، اما دارای تمام ویژگی های بنفش است من عاشق. بنابراین تصمیم گرفتم آن را نگه دارم.

لباس آستین مفصل سلیا زالزالک  هفته مد

مارکت و صنوبر گردن شکسته Jaylah

بنفش ، رنگارنگ ، جریان برای پاییز. من فکر می کردم اوج قله ای عالی خواهد بود که با دوستان خود برای یک ساعت شادی بی دغدغه بیرون بروید.

مارکت و صنوبر گردن شکسته Jaylah  هفته مد

همچنین: برای شلوار جین Athleta Sculptek تماس بگیرید. بهترین شلوار جین تاریخ!

شلوار جین Athleta Sculptek

لباس تاب لیلی پولیتزر کریستن

من در این مورد روی حصار بودم. من از مدلش خوشم می آید و راحت است. او همچنین واقعاً پشت متقاطع زیبایی دارد. من مطمئن نیستم که لباس تاب دار است اکثر تمسخر کننده است ، اما به دلیل تخفیف 25 درصدی در همه خریدها ، پس انداز آن رایگان بود – بنابراین انجام دادم!

تاب لباس لیلی پولیتزر کریستن |  هفته مد

مد حیوانات

جعبه تولد جدید خود را تکان دهید!

پسر بچه ماهیگیری می کند

صید جدید

بابا ماهیگیری می کند

بزهای محله دوستانه ما!

بزهای محله دوستانه

توس توس حیوانات پوشیده است!

توس با حیوانات مخمل خواب دار

برای هفته مد ژست بگیرید –

برای هفته مد ژست بگیرید

برای هفته مد ژست بگیرید

یک قطعه بسیار بسیار یکپارچهسازی با سیستمعامل!

حدس بزنید چه کسی این مانتو را در سال 1985 پوشیده است؟!

کاپشن از بچگی مادر

من !! نام من هنوز پشت آن اتو شده <3

کت یکپارچهسازی با سیستمعامل

شما هرگز بدون لبخند به طور کامل لباس نمی پوشید!

شما هرگز بدون لبخند به طور کامل لباس نمی پوشید!

خرید پستدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *