فیس بوک

پس از ماه ها گمانه زنی ، وکلای الکس مرداک سرانجام اعتراف کردند که وکیل کارولینای جنوبی – که قبلاً متهم به سازماندهی قتل خود شده است – فردی علاقه مند به قتل مضاعف همسر و پسرش است.

جیم گریفین ، یکی از وکلای مجسمه ، تأیید کرد که بخش اجرای قانون کارولینای جنوبی (SLED) در مورد قتل مورداگو در قتل همسر 52 ساله اش ، مارگارت ، و 22 ساله اش ، در 7 ژوئن ، تحقیقات را آغاز کرد. پسر یک ساله ، پل. مقامات می گویند که مرداو حدود ساعت 10:07 بعد از ظهر با 911 تماس گرفت و متوجه شد خانواده وی در نزدیکی خانه های سگ در خارج از املاک 1770 هکتاری خود در شهرستان Colleton مورد تیراندازی وحشیانه قرار گرفته اند.

در تماس هفت دقیقه ای ، مورداگ به یک اعزام کننده می گوید: “من الان این کار را کردم-بد است” ، در حالی که سگ ها در پس زمینه پارس می کنند.

علیرغم اینکه شخص مورد علاقه نامیده شد ، وکیل مورداگ روز چهارشنبه به فاکس کارولینا اصرار کرد که موکلش در زمان قتل با مادرش که مبتلا به زوال عقل است ملاقات می کند و “انگیزه ای برای کشتن آنها ندارد”.

گریفین می گوید: “شما فکر می کنید اگر الکس کسی بود که این کار را انجام می داد ، SLED می توانست آن شب را به راحتی ایجاد کند.” “شما فکر می کنید آنها خانه او را جستجو کرده و در جایی خون پیدا کرده اند. فکر می کنید آنها سلاح های قتل را در ملک پیدا کرده بودند. شما فکر می کنید آنها چیزی برای پیوند الکس با قتل ها ، شواهد پزشکی قانونی یا مستقل ارائه می دهند. تا آنجا که من می دانم ، آنها این کار را نکرده اند. “

“بهترین دوست” متهم به کمک به الکس مردوف برای سرقت میلیون ها نفر در حال حاضر از تمرین وکالت معلق است

با این حال ، گریفین اعتراف کرد که مقامات ایالتی “اطلاعاتی را به اشتراک نمی گذارند ، اما من معتقدم اگر این اطلاعات را داشته باشند [information] آنها باید الکس را متهم می کردند و او را متهم نکرده اند. ” SLED به درخواست The Daily Beast برای اظهار نظر در مورد شخص مورد علاقه مورداگ پاسخ نداد.

“او همسرش را دوست داشت. او عاشق پسرش بود. گریفین گفت ، قتل ها با وحشیانه ترین شیوه انجام شده است.

“او این کار را نکرد. من به شدت احساس می کنم که او این کار را نکرده است. ” “هیچ کس به اندازه الکس نمی خواهد این قتل ها را حل کند.”

اعتراف به اینکه مرداک در مورد قتلهای همسر و پسرش تحت تحقیق است تنها یکی از چندین گرفتاری حقوقی است که وکیل قدرتمند در حال حاضر با آن روبروست. در ماه گذشته ، مورداگ به اعتیاد چند دهه ای خود به مواد افیونی اعتراف کرد ، متهم شد که میلیون ها نفر از شرکت حقوقی سابق خود را به قتل رسانده است ، و در پلیس اعتراف کرد که سعی کرده قتل خود را برای جلوگیری از پرداخت 10 میلیون دلار بیمه عمر به نمایش بگذارد. برای پسر باقی مانده اش ، باستر.

هر دو مرداو و فروشنده ادعایی اش در قسمت عجیب اقدام به خودکشی با اتهامات جنایی روبرو می شوند – اما به مردوغ اجازه داده شد تا زندان را ترک کرده و در یک ایالت دیگر برای بازپروری برود. گریفین روز چهارشنبه گفت که تیم او در تلاش است “لایه های بیشتری از این پیاز را کنده” تا ببیند آیا اعتیاد مورداگ یا سوءاستفاده های مالی مختلف انگیزه ای برای آسیب رساندن به خانواده او است.

مرداک همچنین در مجموعه ای از پرونده های قضایی دخیل بوده است ، از جمله ادعاهایی که او قصد داشته در تحقیقات سال 2019 در مورد تصادف قایق كه منجر به كشته شدن یك دختر نوجوان شد ، ادعا كند كه وی میلیون ها نفر را از راه حل مرگ اشتباه برای پسران خانه دار فقیدش كلاهبرداری كرده است. SLED در هر دو مورد تحقیقات جنایی آغاز کرده است.

مرداک میلیونها نفر را از پسران خانه دار مرده مخفی کرد: اسناد دادگاه

پیترز ، مرداک ، پارکر ، التزروت و دیتریک (PMPED) ، یک شرکت حقوقی که یک قرن پیش توسط پدربزرگ مورداگ تأسیس شد ، همچنین در پرونده ای شکایت کرد که پول مشتریان و کارفرمای سابق خود را به یک حساب بانکی جعلی متهم کرده است. سال ها.

این شرکت اولین بار در ماه سپتامبر این اتهامات را مطرح کرد ، پس از آنکه مورداگ اعلام کرد که شغل خود را ترک کرده است و تنها چند ساعت پس از تماس با پلیس اعلام کرد که توسط سرنشین راننده کامیون مورد اصابت گلوله قرار گرفته است. راه برگشت به پایین

روز چهارشنبه ، گریفین تأکید کرد که جزئیات قتل صحنه ای هنوز مبهم است – هرچند مردوگ گفته است که با همدست خود ، کورتیس ادوارد اسمیت ، تماس گرفته و از او خواسته است که در یک راه روستایی ملاقات کند. گفته می شود مرداگ در آنجا از اسمیت خواسته است که با یک تیر هفتاد .38 به او شلیک کند.

اسمیت و وکلای او اصرار دارند که وی پس از امتناع از شلیک اسلحه ، مانع از تیراندازی مورداگ به خود شد. کارگر دستی گفت مجله نیویورک تایمز بعد از شلیک اسلحه ، اسمیت اسلحه را در دست داشت و مردوک روی زمین افتاد – و به سمت کامیون خود دوید تا از آنجا دور شود. اسمیت بعداً به پلیس اعتراف کرد که اسلحه را در کنار جاده رها کرده است.

بیشتر در The Daily Beast بخوانید.

نکته گرفتید؟ اینجا آن را برای The Daily Beast ارسال کنید

داستانهای برتر ما را هر روز در صندوق ورودی خود دریافت کنید. ثبت نام کن!

Daily Beast Membership: Beast Inside عمیق تر به داستانهایی که برای شما اهمیت دارد می پردازد. بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *