شما می توانید (در نهایت) دستور العمل های خود را سازماندهی کنید! در اینجا نحوه تهیه یک چسبنده دستورالعمل منظم ، منظم و آسان برای استفاده آورده شده استبه

برخی از افراد تکنسین آشپزخانه هستند ، از برنامه ها برای مدیریت دستور العمل های خود استفاده می کنند و از آشپزی مستقیم از صفحه تلفن یا رایانه لوحی خود لذت می برند.

سپس افرادی مانند من هستند که نمی توانند کاری انجام دهند بدون اینکه سس سویا را روی صفحه کلید لپ تاپ بچکانند یا تلفن را با انگشتان بریده شده بچرخانند.

من از استفاده از صفحه نمایش در حین پخت و پخت و پز خسته شده بودم. اما کتاب دستور العمل های قدیمی من گیج کننده بود. بنابراین تصمیم گرفتم سیستمی ایجاد کنم که برای من بهتر کار کند.

دو اتصال دهنده ساده همه چیز را تغییر داد

سازماندهی دستور العمل های من به مواد تمیز و آسان برای استفاده ، یک تغییر مطلق در بازی در آشپزخانه است.

دستور العمل های مورد علاقه ما در اختیار شماست. یک چرخش سریع و من به راحتی می توانم آنچه را که نیاز دارم پیدا کنم. و دیگر سس سویا روی صفحه کلید من نیست. آیا شبیه سیستم شماست؟ در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

پاداش: برای شام های یک هفته ای + لیست خرید به صورت همزمان برنامه ریزی کنید: کاربرگ برنامه ریزی وعده غذایی رایگان من را دریافت کنید

طرز تهیه چسب برای دستور غذا

  • دستورهای چاپی موجود خود را مرور کنیدبه بی رحم باشید – و با خودتان صادق باشید. آیا در قلب خود می دانید که هرگز ، هرگز این دستور کیک نارگیلی چهار مرحله ای را که از یک مجله ربوده اید ، درست نخواهید کرد؟ از عمه خود برای تحویل دستور سالاد ماکارونی او قدردانی کنید ، اما واقعاً او را دوست ندارید؟ آنها را بیرون بیاورید (دستورهای دست نویس احساسی را در جای دیگری قرار دهید).
  • دستور العمل های آنلاین مورد علاقه خود را چاپ کنید. آیا بارها و بارها برای تهیه دستور غذا به همان وب سایت می روید؟ آن را چاپ کنید. (من حتی چاپ می کنم دستور العمل های مورد علاقه من از وبلاگ من!)
  • کتابهای آشپزی مورد علاقه خود را کپی کنید. آیا می خواهید مجموعه کتاب آشپزی خود را کاهش دهید؟ موارد دلخواه خود را کپی کرده و کتاب را به شخص دیگری تحویل دهید.
  • دستور العمل ها را در آستین های محافظی که به راحتی پاک می شوند قرار دهید. آستین های پلاستیکی از پاره شدن و رنگ آمیزی دستور العمل ها جلوگیری می کند. شما می توانید استفاده کنید آستین هایی با اندازه کامل مانند اینها برای دستور العمل های چاپ شده و موارد جدا شده برای کارت دستور غذا
  • به دسته بندی هایی فکر کنید که برای خانواده شما منطقی است. این می تواند به معنی “بدون گوشت” ، “ماهی” و “ماکارونی” باشد. یا می توانند “پیش غذا” ، “سوپ” و “غذاهای اصلی” باشند. برای مواردی که می خواهید تهیه کنید ، یک دسته “دستور العمل هایی را امتحان کنید” قرار دهید. برای پخت ، بخش های من شامل “پای” ، “کیک” و “کوکی ها” بود.
  • اتصال دهنده ها را بردارید. من یک چسب 2 اینچی برای پخت و دیگری برای پخت دارم (من از این اتصال دهنده ها استفاده می کنم)به ممکن است به موارد بزرگتر نیاز داشته باشید. یک گزینه دیگر: بسیاری از مواد چسباننده کوچکتر و محدود کردن بیشتر دسته ها ، مانند چسب های جداگانه برای “دستور العمل های گوشت گاو” و “دستور پاستا”.
  • از جداکننده های برگه ای استفاده کنیدبه تقسیم کننده های اندازه استاندارد بسیار باریک بودند و من نمی توانم پارتیشن ها را به راحتی ببینم. بالاخره پیداش کردم این تقسیم کننده های گسترده ترو بسیار بهتر کار می کند

چگونه ترتیب دستور غذا را منظم نگه دارید

به صورت دوره ای ویرایش کنید. هر چند وقت یکبار ، چسباننده را با دستور العمل ها مرور کنید و دستوراتی را که دیگر برای نظم و نظم آنها استفاده نمی کنید حذف کنید. یادم هست: فقط دستور العمل هایی را که واقعاً تهیه می کنید و دوست دارید ، در آن گنجانید.

دستور العمل های جدید اضافه کنیدبه وقتی موارد دلخواه جدیدی پیدا کردید ، آنها را به ترکیب اضافه کنید. قانون اساسی من: اگر من حداقل دو بار دستور تهیه کنم و تصمیم بگیرم که یک نگهبان امنیتی است ، برنده می شود (ترجیحا!) لکه ای در چسب.

چسب های دستور العمل
همراه عالی برای چسباننده دستور شما

توسعه دادم برنامه ریزی شام بدون خوردن یک مادر واقعی برای کمک به خستگی و ترس از شام یکبار برای همیشه.

در اینجا تفاوت آن با سایر سیستم های برنامه ریزی شام است:

  • در اطراف ظروفی ساخته شده است که خانواده شما قبلاً دوست دارند.
  • او این ظروف را در یک مکان قرار می دهد تا قبل از شروع هر شب مغز خود را با ایده ها اشتباه نگیرید.
  • این برنامه بر آنچه این هفته برای شما مفید است تمرکز می کند و شبهای دیوانه وار هفتگی ، عصرهای یکشنبه فراغت و همه چیز بین آنها را در نظر می گیرد.

این فایل در قالب PDF برای بارگیری فوری در دسترس است ، بنابراین می توانید آن را خودتان یا به عنوان یک کتاب کار چاپ شده با اتصال مارپیچی چاپ کنید. در اینجا یک برنامه ریز شام بدون استرس تهیه کنید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *