کارشناسان به فاکس نیوز می گویند که کالبد شکافی گابی پتیتو که نشان می دهد او در اثر قتل خفه شده است ، احتمال وقوع خشونت خانگی و قصد مرگبار در اردوگاه وایومینگ را پیدا کرده است.

نامزد وی ، برایان لاندری ، که قبل از بازگشت تنها به فلوریدا و در نهایت ناپدید شدن ، با او در اردوگاه مشترک بود ، به عنوان شخص مورد علاقه در مرگ وی معرفی شد و تحت حکم کلاهبرداری کارت بانکی فدرال تحت تعقیب است.

دکتر برنت بلو ، پزشک قانونی شهرستان تتون ، روز سه شنبه اعلام کرد که پتیتو در اثر “خفه شدن یا خفه شدن دستی” جان خود را از دست داده است ، به این معنی که او با دست کشته شده است و نه با وسیله ای مانند طناب یا زنجیر.

به روزرسانی GABBY PETITO: ناراحت شدن والدین به دنبال تجاوز به بدن برای بازگرداندن باقی مانده های 22 ساله

دکتر دان فیلد ، پزشک اورژانس دارای مجوز و شاهد متخصص در موارد خفه شدن و قتل ، گفت که کشتن فردی با خفه شدن یک پروسه طولانی و عمدی است.

“من [testified in] یک پرونده قتل در فلوریدا ، جایی که دفاع سعی می کرد این نظریه را بیان کند که لحظه ای از شور و اشتیاق است – و بنابراین س Iالی که از من پرسیده شد این است که چه مدت طول می کشد تا کسی خفه شود؟ ” “” اعداد بسیار بسیار خاص هستند. “

وی گفت بین 62 تا 157 ثانیه طول می کشد.

“و س theالی که دادستانی مطرح می کند این است که آیا به نظر می رسد” لحظه اشتیاق “است – 62 ثانیه؟” او گفت.

دادستان ها در این پرونده مجرم شناخته شدند.

به گفته فیلد ، قربانیان می توانند در پنج تا 10 ثانیه اول از زمان اعمال خفگی ، هوشیاری خود را از دست بدهند – به دلیل ترکیبی از کمبود اکسیژن ، رفلکس ها و انسداد جریان خون. تشنج می تواند بین 11 تا 17 ثانیه رخ دهد. آنها در 30 ثانیه کنترل سایر اندام ها را از دست می دهند.

اما مرگ بیشتر طول می کشد.

GABBY PETITO و BRIAN LAUNDRIE: به روز رسانی زنده

فیلد گفت: “این به طرز شگفت آوری سریع است ، اما لحظه ای نیست.” “این یک فلپ نیست. این یک ماشه را نمی کشد.”

او گفت که اغلب اوقات چنین حملاتی عمدی است. در حالی که توالی حوادث منجر به مرگ پتیتو به طور عمومی ناشناخته است ، فیلد گفت که از نظر آماری ، خفه شدن تصادفی بین شرکای صمیمی بسیار کمتر از بازی های ناپسند است.

او گفت: “بعید است ، فقط با توجه به اعداد ، بعید است که خفگی شهوانی باشد.” با این حال ، یک احتمال باقی می ماند.

دادستان ها همچنین از متهم کردن هر کسی در مرگ پتیتو خودداری کرده اند ، بنابراین مشخص نیست که آنها در دادگاه با چه چیزی مجادله می کنند یا سعی می کنند ثابت کنند.

GABBY PETITO AUTOPSY: قتل قبلی قاتل معتقد است که ون او حاوی شواهد کلیدی است

فیلد توضیح داد: “اگر شما شاهد عینی ندارید ، باید یک پرونده فرضی بسازید.” “و اگر شرایط این دو نفر را در یک مکان ، در همان زمان یا نزدیک زمان مرگ او قرار داد ، این شواهدی است که او در مرگ وی نقش داشته است. نه اثبات – بلکه شواهد موقت.”

آبی در کنفرانس خبری خود در روز سه شنبه گفت که بقایای پتیتو در صحرای وایومینگ حداقل به مدت سه هفته کنار گذاشته شد. در آن زمان ، محیط زیست و حیات وحش احتمالاً منجر به تجزیه قابل توجهی شده اند – اما برخی سرنخ ها ممکن است در جای خود باقی بمانند.

فیلد می گوید یکی از آنها استخوان هیوئید شکسته در گردن قربانی خواهد بود. برخی دیگر شامل خونریزی در عضلات تسمه ای گردن یا آسیب به شریان کاروتید یا ژوگولار است. بلو از توضیح بیشتر در مورد یافته های خود خودداری کرد ، اما او به حکم رسمی خفه شدن دستی اطمینان داشت.

به گفته دکتر زیو کوهن ، روانپزشک جنایی مستقر در شهر نیویورک ، خشونت همچنین می تواند برنامه ریزی نشده ، احساسی و تکانشی باشد.

او می گوید: “غرق شدن نوع قتل صمیمی تری است و به طور کلی ما را به سمت شخصی راهنمایی می کند که مطمئناً او را می شناسد یا ممکن است با او رابطه فیزیکی داشته باشد.”

GABBY PETITO: متخصصان می گویند 1 درجه شارژ قتل به احتمال زیاد بعد از نتیجه اتوپسی

وی افزود که شواهد بیشتری از فیزیکی بودن این زوج در فیلم بدنسازی پلیس موآب 12 اوت دیده می شود.

وی گفت: “ما می دانیم که از تماس گیرندگان 911 ، گزارش شده است که برایان لاندری به او ضربه زده است.” “و ما می دانیم که او در فیلم دوربین بدن خود اعتراف کرد که او را خراشیده است.”

فیلد نتیجه مشابهی گرفت.

وی گفت: “اگر قبلاً شواهدی مبنی بر برخی خشونت های بین فردی وجود داشته باشد ، احتمال خفه شدن قتل را تا حد بسیار بالایی افزایش می دهد.” “بنابراین من می دانم که برخی از مسائل بین این دو وجود داشت. ظاهراً آنها در سراسر کشور با ون مبارزه می کردند.”

پتیتو همچنین در ویدئوی دوربین بدن به سمت خط فک خود اشاره کرد-که جیسون جنسن ، محقق خصوصی مستقر در سالت لیک سیتی ، در اوایل این هفته گفت پرچمی قرمز رنگ است که نشان می دهد قبلاً گلو او را گرفته بود.

او می گوید: “هر قربانی که قبلاً خفه شده بود – واکنش طبیعی آنها این است که چانه خود را به سمت ترقوه خود پایین بیاورند تا مانع از حلقه شدن آن دست شود.”

دو هفته پس از حادثه موآب ، پس از آنکه لاندری به مدت یک هفته به فلوریدا رفت و سپس برای ملاقات مجدد پتیتو در یوتا بازگشت ، شاهدان عینی دیدند که این زوج در رستورانی در جکسون ، وایومینگ ، به نام Merry Piglets ، با پیشخدمت ها درگیر شده اند.

برایان لاندری که در ساعت های رستوران WYOMING در حال بحث و جدل است ، قبل از اینکه GABBY PETITO از بین برود ، می گویند

نینا سیلی آنجلو و متیو انگلند ماه گذشته به فاکس نیوز گفتند لاندری بارها رفت و برگشت تا با کارمندان زن رستوران مشاجره کند. و پتیتو ناراحت از رفتار خود عذرخواهی کرد. شاید آخرین باری باشد که کسی او را زنده در ملاء عام می بیند.

کوهن گفت: “شواهد زیادی از تماس های 911 ، از شاهدان در Merry Piglets وجود دارد و من معتقدم که شاهدان دیگری نیز وجود داشتند که روابط آنها از کنترل خارج شده بود.” “درگیری وجود داشت ، درگیری لفظی ، درگیری فیزیکی ، و مطمئناً ، من فکر می کنم که قسمت خوکچه های خوشمزه به این معنا قابل توجه است که حتی افراد دیگر نیز از برایان لاندری انتقاد می کردند.”

پنج روز بعد ، او به خانه والدینش در فلوریدا در وانت پتیتو رسید – بدون او. FBI در 19 سپتامبر بقایای او را در یک کمپ در خارج از جکسون کشف کرد.

مورد GABBY PETITO: صاحب مغازه SURF در محل زندگی خود می گوید که او “فوق العاده خوش قلب ، شیرین” بود

کوهن گفت: “ما می دانیم که او نمی تواند رفتار خود را حتی در یک مکان عمومی مانند یک رستوران مهار کند.” “هنگامی که ما مدت کوتاهی پس از آن او را در حال خفه شدن یافتیم ، نشان می دهد که نوعی قتل صمیمی ، سوء استفاده خانگی ، نوع قتل بین یک زن و شوهر وجود دارد – و بنابراین مطمئنا برایان لاندری را مظنون اصلی می کند.”

کوهن گفت ، علاوه بر این ، جزئیات مربوط به صحنه جنایت که به صورت عمومی منتشر نشده است می تواند عاملی باشد که در نهایت در صورت وجود هرگونه اتهامی ، دادستان ها به دنبال چه هستند.

برای مثال موقعیت بدن پتیتو می تواند نشان دهنده پشیمانی یا بی رحمی باشد.

او گفت: “این ، باز هم ، شواهد عینی است.” “اما این می تواند به چیزی اشاره کند که بیشتر نشان دهنده خشونت شریک صمیمی است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *