این چهارمین سالگرد روز عروسی ماست! در اینجا لیستی از کارهایی است که باید در سالگرد خود انجام دهید تا برخی از ایده های عاشقانه را تحریک کنید.

کارهایی که باید در سالگرد خود انجام دهید

این چهارمین سالگرد ازدواج ماست!

چهارمین سالگرد ازدواج

بدیهی است هدیه چهارمین سالگرد میوه و گل است.

این به همان اندازه هیجان انگیز است که کسی می گوید: “ما یک سالاد میوه برای دسر داریم!” لطفاً یک تکه بزرگ کیک عروسی با تمام خامه کره به من بدهید.

هدایا در واقع زبان عشق من نیست ، بنابراین ما قصد نداریم آنها را مبادله کنیم. در عوض ، ما دوست داریم با تجربیات جشن بگیریم! اگر خوش شانس باشیم ، یک شام ویژه ، شاید یک سفر شبانه.

من عاشق بازگشت به کلیفتون و خوردن یک شام خوب در تراس محل پذیرایی مان و صحبت درباره خاطرات آن روز هستم.

میز عروسی کلیفتون با حباب و فانوس

در حالی که شام ​​فوق العاده خوب است ، این شام را مانند دیگر شام نکنید. با انجام برخی از فعالیتهای خلاقانه ، کل روز را بسیار عاشقانه کنید!

مجموعه ای از مبتدیان را برای گفتگو ضرب کنید

این کارت ها شروع خوبی هستند. یا رویکرد بودجه ای در پیش بگیرید و هر کدام 5 ایده را روی کارتهای فهرست بنویسید و آنها را از یک گلدان استخراج کنید.

با هم درخت بکارید

توس برای ما انتخاب خوبی خواهد بود! سپس می توانید شاهد رشد درخت باشید (امیدوارم) در طول سالها ، مشابه ازدواج شما. تمام شوخی های اصلی را انجام دهید و آنها را در لیست پخش عروسی خود قرار دهید!

نذر بنویسید و آنها را در شام بگویید

با خواندن نذرهای اولیه خود شروع کنید و سپس قول های جدیدی بدهید که نشان دهنده گذشته ، خاطرات ساخته شده و حال باشد (خانه جدید ، حیوانات خانگی ، کودکان!). آنها را به شدت برای یکدیگر بخوانید (حتی اگر یکی از شما چشمان خود را بچرخاند !!).

نذر ازدواج کت و توماس

درس رقص بگیرید

اگر این کار را قبل از عروسی خود انجام داده اید ، آن را با همان آهنگ ، یک رقص جدید ، دوباره بسازید! یا با هم سبک جدیدی از رقص را بیاموزید. سالسا؟ تانگو؟ در حالی که اولین رقص خود را در اتاق نشیمن خود انجام می دهید و در حال تماشای فیلم عروسی خود هستید ، با یک درس رسمی بیرون بروید یا فقط از آن لذت ببرید.

برای شکار یک شکارچی برای یکدیگر برنامه ریزی کنید

فرزندان خود را درگیر کنید و جزئیات روز خود را به خاطر بسپارید. می توانید سوغاتی های روز عروسی (دعوت نامه ، حجاب و …) را در خانه خود پنهان کنید تا مانند یک گنج یابی شود. اگر فرزندی در اطراف وجود ندارد ، به دنبال شکارچیان با درجه R باشید

لیستی از چیزهای مورد علاقه خود برای یکدیگر تهیه کنید

لیست شام خود را بخوانید و از شریک خود برای هر یک تشکر کنید. من شروع می کنم … “من وقتی تماس می گیرم دوست دارم ببینم آیا می توانید به مغازه خواربار فروشی بروید و قبلاً بوده اید!”

منوی عروسی خود را آماده کنید (یا کیک خود را بپزید!)

از برنامه های ارائه شده گرفته تا غذای اصلی گرفته تا کیک ، یک غذای (یا چند!) برای بازآفرینی شب انتخاب کنید. ما یک میوه پرشور و تمشک داشتیم که هنوز مدتها بعد از ناپدید شدن کیک یخ زده ما برای اولین سالگرد ، رویای آن را دارم. مینی کیک خرچنگ ، ​​کسی!؟

کارهایی که باید در سالگرد خود انجام دهید

پیک نیک رفتن

اگر شام دشوار است (شاید کودکان یا برنامه کاری همه چیز را پیچیده کند) ، ناهار پیک نیک تهیه کنید و به علف بروید. اگر در نزدیکی تاکستان زندگی می کنید ، این مکان بسیار عاشقانه است. بسته بندی و به اشتراک گذاری این تخته پیک نیک آسان است.

شب را با صبحانه در منطقه خود بمانید

اگر وسیله ای برای یک سفر فوق العاده ندارید یا شاید بچه های کوچکی در خانه دارید ، راهی برای فرار به مدت 24 ساعت پیدا کنید و در جایی بمانید که همیشه می خواستید در منطقه خود امتحان کنید. یک شب او مانند دیگر ازدواج را تمدید می کند!

4 سال مبارک توماس …

ممنون که این سالها را بسیار عالی کردید. از اینکه همیشه یک قدم جلوتر از شما تا قلب “فروتن و مهربان” خود هستید ، از هر کاری که انجام می دهید و هر چیزی که هستیم قدردانی می کنم!

فعالیتهای خلاقانه برای سالگرد ازدواج

همه پست های عروسی

آیا می خواهید همه پست های عروسی را ببینید؟ اینجا را فشار دهید!گالری نوشته های عروسیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *