مندر اوایل سال 2019 ، سپس سن. کامالا هریس با انجام یک کار ، به عنوان معاون بعدی ریاست جمهوری خود ، جایگاه خود را تضمین کرد: اعلام کمپین ریاست جمهوری 2020 خود. حزب دموکرات به دنبال شکست رئیس جمهور دونالد ترامپ در سال 2020 بود. از نظر رای دهندگان چپ گرای و سیاستمداران ، کشور باید از چهار سال دیگر ترامپ نجات یابد. جایی برای خطا وجود نداشت. همچنین به این معنی بود که کمپین ریاست جمهوری هریس اساساً در بدو ورود مرده بود.

مبارزات انتخاباتی وی تنها 11 ماه به طول انجامید و حتی سال انتخابات را نیز در پیش نداشت. در واقع ، کمپین هریس آنقدر نادیده گرفته شد که درست در همان زمان استیو بولاک فرماندار مونتانا و جو سستاک ، نماینده سابق پنسیلوانیا ، هر کدام کمپین خود را تعلیق کردند. حتی روحانی ماریان ویلیامسون که احساس خوبی داشت بیشتر دوام آورد. در پایان ، هریس مسائل مالی را مقصر دانست: “کمپین من برای ریاست جمهوری منابع مالی لازم برای ادامه کار را ندارد”. “من یک میلیاردر نیستم. من نمی توانم کمپین خودم را تامین مالی کنم. و با ادامه مبارزات انتخاباتی ، جمع آوری پول مورد نیاز برای رقابت سخت تر و سخت تر می شود. “

در اوایل مارس 2020 ، نامزد احتمالی دموکرات ها ، جو بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق بود. بایدن در مناظره ای در دی سی اعلام کرد که در صورت برنده شدن نامزدی “یک زن را به عنوان معاون رئیس جمهور انتخاب می کند”. تعهد اعلام شده وی به تنوع جنسیتی و نژادی تنها تأیید ضمنی مخالف سابقش هریس بود. سناتور جعبه های صحیح را از نظر زیست شناسی و رزومه مطلوب پر کرد ، و بسیاری از دموکرات ها با درنظر گرفتن یک پیشخوان جوانتر و مترقی و جانشین احتمالی بایدن احساس رضایت کردند. قمار کار کرد و ترامپ رفت.

تنها نه ماه از سوگند بایدن به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهور می گذرد. با برکناری دونالد ترامپ ، همه چیز تغییر کرده است. می توان موردی را بیان کرد که هنجارهای معینی بازگشت کرده اند. اما ترامپ نبودن باعث نمی شود که یک فرد اجرایی مناسب برای هدایت ملت ما به سوی فردایی بهتر باشد. و بی کفایتی بایدن در تحولاتی که در داخل و خارج رخ داده است مشهود است.

با این وجود ، کامالا هریس ، معاون رئیس جمهور در کجاست؟

اگر اتهامی متهم علیه سیاست جنسیتی باشد ، ماهیت قابل توجه معاون ریاست جمهوری هریس است. به نظر می رسد تنها مانعی که او باید از آن عبور کند تبدیل شدن به اولین زنی بود که این سمت را بر عهده داشت. این تنها با وجود آن به دست آورد: هریس در زمان مناسب در مکان مناسب بود. حزب دموکرات به پیروزی نیاز داشت که می تواند به عنوان یک تحول فرهنگی رسمی نیز محسوب شود. بایدن به لطف خود خرابکارانه ترامپ ، ترامپ را شکست می دهد و سرانجام تاریخچه ای با حضور یک زن در بلیط ثبت می شود. مهمانی ای که هیلاری کلینتون “اجتناب ناپذیر” را از دست داد ، به دنبال تسکین و احساس موفقیت بود. هریس آن را در ابتدا ارائه داد. و نه خیلی بیشتر.

رئیس جمهور بایدن یک سال پس از اعلام این که زن به عنوان نایب رئیس او انتخاب می شود ، وظیفه بزرگی را به یکی از منتخبان خود محول کرد. در جلسه ای در ماه مارس برای بحث در مورد بحران مهاجرت ، بایدن این مشکل را به هریس داد و اظهار داشت: “وقتی صحبت می کند ، او به جای من صحبت می کند.”

حتی پیش از انتخابات ، استراتژی دموکرات ها این بود که با ترامپ به عنوان معمار بحران مرزی برخورد کنند و هرگونه تلاش برای کاهش مهاجرت توسط دولت ترامپ را غیرانسانی تلقی کنند. آنها وعده دادند که هنگامی که “حزب شفقت” کنترل قدرت را در دست گرفت ، یک روز جدید برای آمریکا و کسانی که به دنبال شروع یک زندگی جدید در اینجا هستند ، آغاز خواهد شد. ماه ها بعد و هیچ اقدام معناداری انجام نشده است ، هجوم مهاجران افزایش یافته و شرایط در مرز و خارج از آن بدتر شده است ، همه در دوران همه گیری. رئیس جمهور ایالات متحده وظیفه ای را به معاون رئیس جمهور خود اختصاص داد و اوضاع بدتر شده است. بهترین و ظاهراً تنها تلاش هریس برای سیاست مرزی تا کنون در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل ماه ژوئن در سفر به گواتمالا و مکزیک انجام شد: “من می خواهم برای مردمان این منطقه که در فکر انجام این سفر خطرناک در منطقه هستند فکر کنم. مرز ایالات متحده و مکزیک “، او گفت. “نه بیا ، نه بیا” در چند ماه گذشته ، عبور غیرقانونی از مرزها بدون وقفه ادامه داشته است.

سرخوردگی فزاینده از هریس به دلیل عدم تلاش و علاقه عملی او به هیچ وجه تنها مورد توجه جمهوری خواهان نیست. تصاویر اخیر از دل ریو ، تگزاس ، نشان می دهد که هزاران مهاجر هائیتی زیر پل متصل شده اند و مشتاقند بدون کنترل وارد ایالات متحده شوند ، اوضاع به یک کابوس امنیت ملی و بشردوستانه تبدیل شده بود به حدی که حتی رسانه های مستقر نیز متوجه آن شدند. استفانی روله از MSNBC واکنش نشان داد و گفت: “پیام معاون رئیس جمهور ما چطور؟ او کجاست؟ او قرار بود مسئول همه این مسائل مهاجرت باشد. ” جولیا اینسلی ، خبرنگار NBC News نیز با تکرار این سوال اذعان داشت: “خوب ، ما چیزهای زیادی از معاون رئیس جمهور نشنیده ایم.”

هنگامی که هریس سرانجام ظاهر شد ، تنها برای پخش یک روایت رسانه ای دروغین بود که عوامل مرزی که با اسب کار می کردند تا جمعیت زیادی را مهار کنند با شلاق به مهاجران حمله کرده اند. علیرغم نادرستی قابل اثبات آن – اشیاء مورد بحث مهار اسب بودند که از آنها بعنوان شلاق نیز استفاده نمی شد – هریس تحقیقات در مورد این اتهام را تشویق کرد و رفتار با جمعیت مهاجر را محکوم کرد. تصمیماتی که منجر به تجمع مهاجران غیرقانونی در دل ریو و جاهای دیگر شد؟ نگرانی محدود.

هریس به جای آنکه به عنوان اولین معاون رئیس جمهور زن ، رکورد بالایی را تعیین کند ، ثابت می کند که وسواس سطحی در مورد جنسیت به معنای اثربخشی یا موفقیت در دنیای واقعی نیست. تاریخ با انتخاب او ساخته شد و برای برخی از رای دهندگان ، این به تنهایی به اندازه کافی خوب بود. قرار دادن جنسیت بالاتر از آمادگی یک درس دردناک است. برای بدست آوردن کاخ سفید ، بایدن به هریس نیاز داشت. اما همانطور که ریاست جمهوری شغلی بزرگ برای دولتمرد مسن است ، موقعیت معاون رئیس جمهور نیز برای امثال هریس بسیار مهم است. این که آیا او خود را آماده می دانست یا نه ، با خوشحالی این نقش را بر عهده گرفت ، زیرا می دانست راه رسیدن به قدرت مستلزم این پذیرش است. در حال حاضر ، کمتر از یک سال از آن می گذرد ، رای دهندگان متوجه ترکیب عجیب و غریبی می شوند: هریس هم غمگین است و هم علاقه ای ندارد.

مهمترین نقطه ضعف معاون رئیس جمهور ناتوانی او در برقراری ارتباط م effectivelyثر و عاقلانه است. در روزهای اخیر ، تیم هریس دو متخصص جدید ، لورن ولز و فارغ التحصیل اوباما ، آدام فرانکل ، را برای کمک در این زمینه اضافه کرده است. کار این زوج برای آنها متوقف شده است. به عنوان مثال ، وقتی در ابتدای ماه ژوئن در مصاحبه تلویزیونی از او پرسید که چرا از مرز جنوبی دیدن نکرده اید ، هریس به لستر هولت NBC گفت: “من و من به اروپا نرفته ایم. و منظورم این است که من نمی دانم – من متوجه نکته ای که شما می کنید نیست. ” هریس ، که ارزش تکرار آن را دارد ، رهبر دولت بایدن در مسئله مرز است ، سرانجام اولین سفر خود را به عنوان معاون رئیس جمهور در اواخر همان ماه انجام داد.

در جلسه پرسش و پاسخ در بازدید اخیر از دانشگاه جورج میسون ، دانشجویی به حمایت مالی ایالات متحده از اسرائیل اشاره کرد. این دانش آموز این کمک ها را به “نسل کشی قومی و آوارگی مردم” کمک کرد. در پاسخ ، هریس گفت: “این در مورد این واقعیت است که صدای شما ، دیدگاه شما ، تجربه شما ، حقیقت شما قابل سرکوب نیست و باید شنیده شود.” کاخ سفید در مورد مبادله مشکوک سکوت کرد و طرفداران را مجبور کرد به این بهانه که دولت بایدن-هریس دارای سابقه فوق العاده حامی اسرائیل است عقب نشینی کنند.

در اوایل اکتبر هنگامی که یک سری جدید YouTube با معاون رئیس جمهور پخش شد ، هریس در مورد اکتشافات فضایی با گروهی از جوانان صحبت می کرد. معلوم شد که آنها بازیگران کودک بودند که باید برای این نقش تست می رفتند و همانطور که خود هریس بود انتخاب شدند. این نمایش توسط شرکتی به نام Sinking Ship Entertainment تهیه شده است.

این مشکلات پیام رسانی چیز جدیدی نیست. این کشور دید که هریس در عملیات انتخاباتی 2020 و در جریان مناظرات ریاست جمهوری چقدر مجهز بود. آنها شواهد بیشتری را نشان می دهند که انتخاب شخص بر اساس جنسیت در درجه اول یک فاجعه است. اما فیل موجود در اتاق به اندازه عملکرد هریس به عنوان نفر دوم نیست. در عوض ، این احتمال وجود دارد که در صورت نیاز ، او بتواند یک روز رئیس جمهور شود.

هیچ وقت لازم نیست که نگران کاهش قدرت روحی و جسمی رئیس جمهور بایدن باشید. روزانه آشکار می شود. بایدن مسن ترین رئیس جمهوری است که این کشور تاکنون داشته است. در این صورت ، ضروری است که معاون رئیس جمهور او سیاستمداری توانمند ، با تجربه و همدل باشد که کشور را در همه امور ، خارجی و داخلی رهبری کند. اما کامالا هریس در انتظار بال هاست ، که نمی تواند به هیچ یک از این چیزها مباهات کند و در عوض این واقعیت را دارد که یک ضربان قلب از قدرتمندترین صندلی جهان دور است و تنها چیزی بیشتر از زیست شناسی است. نگران کننده است ، این در واقع توسط اعضای حزب دموکرات مورد تشویق قرار می گیرد.

کمپین ریاست جمهوری کامالا هریس در سال 2020 با کارهای زیادی شروع شد اما به سرعت سقوط کرد و زمان او را به عنوان معاون رئیس جمهور پیش بینی کرد. این دو نقش به طرز شگفت انگیزی یکدیگر را آینه می کنند. به عنوان نامزد و معاون رئیس جمهور ، جنسیت و نژاد ابتدا مشخص شد. ویژگی های فیزیکی به منظور تسهیل هر آنچه در پی آن بود ، بود. اما نکردند و ندارند. مقاله ای در دسامبر 2019 در CNN شرح داد که چگونه کمپین هریس در نتیجه “ماه ها پیام های از هم گسیخته ، درگیری های مشاجره برانگیز بین دستیاران اصلی و مسائل شدید مالی” سقوط کرد.

همانطور که هریس متوجه شد بازی در نقش نامزد ریاست جمهوری یک تنظیم عالی برای آینده است. اما هرج و مرج ، چه در جلوی دوربین و چه در پشت دوربین ، باید به اندازه ای باشد که بتواند از هریس به عنوان یار دونده دور شود. هرج و مرج به دنبال هریس وارد کاخ سفید شده است. گزارشات از ماه ژوئیه به “اختلال عملکرد و درگیری” در دفتر او اشاره می کند. جن ساکی ، سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید در مورد گزارشات اظهارنظر نکرد و گفت: “معاون رئیس جمهور شریک فوق العاده مهمی برای رئیس جمهور ایالات متحده است. او شغلی چالش برانگیز ، شغلی سخت دارد و یک تیم حمایتی عالی از افراد در اطراف خود دارد. ” نه آن چیزی که شما آن را انکار قاطع می نامید.

به نظر می رسد در میان دموکرات ها احساس راحتی در این واقعیت است که هریس معاون ریاست جمهوری را به دست آورد. اما چندی پیش ، عدم حمایت و علاقه آشکار منجر به مرگ کمپین ریاست جمهوری وی شد. ضعف های او به عنوان یک سیاستمدار با موقعیت ارشد بهتر نشده است. غوغای هرج و مرج فقط شایعه نیست و ما در حال تماشای نتایج در زمان واقعی در صحنه جهان هستیم. اگر کامالا هریس فقط یکی دیگر از دریای امیدها برای سال 2024 بود ، ممکن است در حال حاضر این مشکلات نادیده گرفته شود. اما معاون رئیس جمهور در نقش فعلی خود به سختی آب را زیر پا می گذارد و در نتیجه به هیچ کجا در نزدیکی دفتر بیضی تعلق ندارد.

اما حداقل آن سقف شیشه ای ترک خورده است؟

کیمبرلی راس (@SouthKeeks) مشارکت کننده در وبلاگ محرمانه Beltway Washington Examiner و مقاله نویس Arc Digital است.

فیلم های واشنگتن Examiner

برچسب ها: کامالا هریس ، جو بایدن ، کاخ سفید ، مهاجرت ، امنیت مرزی ، معاون رئیس جمهور ، جنسیت ، گشت مرزی ، مکزیک ، فرهنگ بیدار

نویسنده اصلی: کیمبرلی راس

محل اصلی: کامالا هریس ، فاجعهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *