کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

یکی از راه های خلاص شدن از شر چربی بدن استفاده از دستگاه های کاهش وزن RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با کمک دستگاه RF می توانیم سلولیت را از بین ببریم. تعداد جلسات مورد استفاده توسط RF بستگی به میزان چربی انباشته شده و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه Rf را می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، ران ، پشت ، ران و غیره استفاده کرد.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اما گاهی اوقات افرادی هستند که هنگام مشاهده به هیچ وجه چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلو اضافه وزن دارند یا در یک قسمت از بدن خود مانند شکم و ران تجمع چربی دارند. این تجمع چربی ممکن است برای مردم خوشایند نباشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آن هستند.

کاهش وزن موضعی با RF

کاهش وزن موضعی با RF

کاهش وزن موضعی با RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های کاهش وزن RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با کمک دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی انباشته شده و ناحیه مورد نظر دارد. از دستگاه RF می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، ران ، پشت ، ران و … استفاده کرد.

دستگاه RF با درمان سریع ، راحت ، بدون آسیب و بدون زخم منجر به سفت شدن پوست ، شل شدن و حذف سلولیت می شود. این کار بدون جراحی با دستگاه RF انجام می شود که در چند سال اخیر بین مردم بسیار رایج شده است و بدون نیاز به جراحی ، بدن کاملی بدست می آید.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 در RF و سایر دستگاه ها برای سفت کردن پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

مزایای RF برای کاهش وزن

کاهش وزن RF یک روش عملی برای کاهش وزن موضعی است که مزایای زیادی دارد. برخی از آنها عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و نتیجه مطلوب را می توان بدون جراحی به دست آورد.

مناسب برای انواع پوست.

با کمک دستگاه کاهش وزن فرکانس رادیویی ، علاوه بر ارسال امواج برای کاهش وزن ، می توان لیفتینگ پوست را همزمان انجام داد. این روش از افتادگی پوست جلوگیری می کند.

این یک روش مناسب برای افرادی است که قادر به کاهش وزن با رژیم کاهش وزن نیستند. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها استفاده کرد.

در نتیجه ، وقتی رژیم و ورزش جواب نمی دهد ، این روش می تواند یکی از بهترین روش های م toثر برای نتیجه گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به روش غیر تهاجمی و همچنین عدم نیاز به جراحی اشاره کرد.

کاهش وزن موضعی با RF برای چه کسانی مناسب است؟

نامزدهای این روش در واقع افرادی هستند که بدن نرم و چربی دارند و در یک قسمت از بدن خود مانند شکم و ران چربی جمع کرده اند که با روش هایی مانند رژیم غذایی و ورزش از بین نمی رود. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افرادی که دارای اختلالات حسی هستند توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به خوبی منتقل کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است از این روش در دوران بارداری و شیردهی استفاده نکنید.
افرادی که از دستگاه میکرو جراحی برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند یا کسانی که از دندان مصنوعی فلزی ، صفحات دندانی و … استفاده می کنند نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

چگونه کاهش وزن موضعی با RF انجام می شود؟

ابتدا یک کرم بی حسی به بیمار در ناحیه مورد نظر زده می شود. این یک بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از اعمال بیهوشی ، کرم با کمک الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با استفاده از ترکیب امواج ، ترکیب دو قطبی و تک قطبی را می توان از ناحیه مورد نظر حذف کرد. متخصصی که نام بردید باید با استفاده از آموزش های لازم با توجه به دستگاه ، تنظیمات را برای هر فرد به صورت جداگانه انجام دهد (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این باعث می شود که انرژی به طور مساوی به تمام قسمت ها اعمال شود.

پس از اعمال بیهوشی و تنظیمات اولیه ، از کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را روی ناحیه مورد نظر بمالید تا نوک دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت دادن قسمت دستی روی ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را در ناحیه لنفاوی ترشح می کنند. پس از انتشار اسیدهای چرب ، چربی ها کوچک شده و به اندام مورد نظر می رسند. پس از انجام مراحل ، می توان از کمپرس یا لوسیون بر روی پوست استفاده کرد.

دوره بهبودی پس از استفاده از دستگاه RF محلی برای کاهش وزن

بعد از کار با دستگاه RF ممکن است کمی قرمزی احساس کنید. قرمزی زیاد قوی نیست و به اندازه آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، این قرمزی ها به سرعت از بین می روند و شما حتی مجبور نخواهید بود برای کار وقت بگذارید. پس از انجام این کار ، می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لوسیون را بعد از استفاده از دستگاه RF بمالید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – تا زمانی که با استفاده از دانش این روش و آشنایی کامل با آن و همچنین آگاهی در مورد شما به متخصصی مراجعه کنید که این کار را برای درمان شما انجام دهد.

راههای ارتباط با خانم بهار هندی

شماره تماس مستقیم: ۰۹۰۳۱۳۱۳۱۱۹

نشانی: بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پلاک 340 ، طبقه دوم ، بلوک ۱۲۲

اقدامات لازم برای قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به مراقبت یا بازیابی خاصی ندارد. این در واقع یکی از جنبه های مثبت این روش است. اما رعایت برخی نکات می تواند به بهبود نتیجه و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی از عناصر عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از آن از کشیدن سیگار خودداری کنید.

مصرف مشروبات الکلی سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته بعد از انجام RF از ورزش های سنگین خودداری کنید.

در طول فرایند درمان بهتر است بین 8 تا 10 لیوان آب در روز بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش RF محلی مشابه روشی است که برای گرم نگه داشتن در باشگاه بدنسازی انجام می دهیم. عوامل تحریک کننده منطقه را گرم می کنند و این گرما حرارتی است که ما برای کاهش وزن هنگام ورزش به آن نیاز داریم.

در نتیجه ، چربی ها برای دفع و متابولیسم بدن آماده هستند.

همچنین در این روش با تمرکز انرژی در عمق پوست روی لایه های زیرین پوست ، روی پوست بدن عمل کرده ، آن را صاف کرده و ساختار بافت زیر جلدی را نرم و بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *