تام بردی گرگ ام کوپر- USA TODAY Sports

  • بر اساس یک کتاب جدید ، تام بردی تقریباً در سال 2019 به دلیل قرارداد خود اردوی آموزشی Patriots را ترک کرد.

  • بریدی می خواست با یک قرارداد دو ساله او را به 45 سال برساند ، اما بیل بیلیچیک قبول نکرد.

  • او فصل را با میهن پرستان بازی کرد ، سپس رفت و به تیم بوکس پیوست.

در یک کتاب جدید آمده است که تام بردی تقریباً هنگامی که نیوتلند پاتریوتز از تعهد بلندمدت به وی در سال 2019 خودداری کرد ، سریعاً وارد عمل شد.

بر اساس کتاب ست ویکرشام درباره سلسله پاتریوتها ، “بهتر است از شما بترسد ،” بردی “تصمیم گرفت از اردوی آماده سازی خارج شود” وقتی تیم به او قرارداد طولانی مدت نمی دهد.

بریدی ، که در آن زمان 42 ساله بود ، می خواست تا 45 ساله شود تا آینده خود را در نیوانگلند تضمین کند. او سالانه بازی می کرد که به تیم انعطاف می داد تا فهرست را در اطراف خود بسازد ، اما آنها را از سرمایه گذاری بلندمدت در مدافع مرکزی که در سن کمی تصور می کرد بازی می کرد ، باز داشت.

به گفته ویکرشام ، بیل بیلیچک از تمدید قرارداد امتناع کرد. در حالی که صاحب تیم ، روبرت کرافت ، خوب بود ، او همچنین از مشارکت و نادیده گرفتن Belichick خودداری کرد.

برادی ، البته ، اردوی آماده سازی را ترک نکرد ، اما به گفته ویکرشام ، بر ذهنیت بردی برای این فصل تأثیر گذاشت.

نشانه هایی از افزایش تنش وجود داشت و نارضایتی بردی از “راه میهنی” به وضوح مشخص شده بود. در سال گذشته ، او برای اولین بار در سالها فعالیتهای گروهی سازماندهی شده داوطلبانه را کنار گذاشت. او هنوز تمرین می کرد – درست در خیابان تمرینات مرکز آموزش TB12 او.

نشانه هایی وجود داشت که نشان می داد دوران بردی با Patriots در طول فصل 2019 به پایان می رسد. او خانه خود در بروکلین ، ماساچوست را برای فروش گذاشته بود و مربی و شریک تجاری اش ، الکس گوئررو ، نیز خانه او را فهرست کرده بود.

قرارداد برادی همچنین به او اجازه داد برای اولین بار به نمایندگی رایگان برسد.

با وجود یک فصل انفرادی و تیمی قوی – وطن پرستان 12-4 پیش رفتند – بردی طبق معمول از آن لذت نمی برد. به گفته ویکرشام ، بردی در ماه دسامبر از یکی از دوستانش پرسید: “چرا این کار را می کنم؟”

دوران بردی در نیوانگلند مدت زیادی بعد از آن دوام نیاورد. پاتریوت ها در بازی با کارت های وحشی در فاکسبورو به تنسی تایتان باختند ، در حالی که بردی در حال پایان بازی بود.

ماه ها بعد ، او قراردادی دو ساله به ارزش 50 میلیون دلار با تیمپا بی بوکانیرز امضا کرد و آنها را به سوپر بول برد.

مقاله اصلی را در Insider بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *