شین ، ویو. (AP)-یک پزشک قانونی وایومینگ روز سه شنبه اعلام کرد که گابی پتیتو ، مسافر دوومیدانی ، خفه شد.

دکتر برنت بلو ، پزشکی قانونی شهرستان Teton ، دکتر برنت بلو در یک کنفرانس خبری گفت: پتیتو ، 22 ساله ، سه تا چهار هفته قبل از پیدا شدن جسدش در 19 سپتامبر در نزدیکی یک اردوگاه توسعه نیافته در امتداد مرز پارک ملی گراند تتون در شمال دورافتاده وایومینگ درگذشت.

هنوز مشخص نیست که آیا این تصمیم می تواند منجر به اتهامات دیگری علیه دوست پسر و شریک مسافرتی پیتیتو ، برایان لاندری شود ، که در ناپدید شدن وی مورد توجه قرار گرفته است و وی همچنان مفقود است.

بلو از اظهارنظر بیشتر در مورد کالبد شکافی یا پرونده به طور کلی خودداری کرد و گفت که قانون وایومینگ مانع از آزادی وی توسط پزشکان شد.

پتیتو با لاندری در یک سفر برون شهری بود ، از کلرادو ، یوتا و دیگر ایالت ها دیدن کرد. او در 11 سپتامبر توسط والدینش مفقود شده بود ، زیرا او چند روز به تماس ها و پیامک ها پاسخ نداد و این زوج از پارک های ملی غرب دیدن کردند.

بلو قبلاً مرگ پتیتو را به عنوان یک قتل طبقه بندی کرده بود – به این معنی که مرگ وی توسط شخص دیگری رخ داده است – اما نحوه کشته شدن وی را در انتظار نتایج کالبد شکافی فاش نکرده بود.

آبی گفت که “تجزیه و تحلیل دقیق” به این نتیجه رسید که پیتیتو خفه شده است.

وی گفت: در چنین مواردی هیچ چیز واضح نیست.

بلو در مورد وضعیت جسمانی پتیتو – از جمله این که آیا ممکن است مستقیماً توسط دستان کسی ، طناب یا هر وسیله دیگری خفه شده باشد – بیشتر توضیح داد ، اما وقتی از او خواسته شد که باردار نباشد ، توضیح داد.

اعتقاد بر این بود که جسد او در سه تا چهار هفته در بیابان بود ، اما در بازه زمانی 27 تا 30 اوت ، محققان معتقدند که پتیتو و لاندری به این منطقه سفر کرده بودند.

پرونده پتیتو منجر به درخواست مجدد مردم برای توجه بیشتر به موارد مربوط به زنان مفقودالاثر بومی و دیگر افراد رنگین پوست شده است ، به طوری که برخی از مفسران پوشش شدید ناپدید شدن وی را “سندرم زن سفیدپوست گمشده” توصیف کرده اند.

جستجو برای لاندری باعث ایجاد شور شدیدی شده است ، شخصیت های تلویزیونی مانند دوئن چپمن – معروف به سگ شکارچی فضل – و جان والش مجری قدیمی “تحت تعقیب ترین افراد آمریکا” برای یافتن او تلاش می کنند.

پتیتو و لاندری در مورد سفر خود با وانت سفید فورد ترانزیتی که به اردوگاه تبدیل شده بود ، آنلاین پست کردند. آنها در 12 اوت در موآب ، یوتا ، وارد یک درگیری فیزیکی شدند که منجر به توقف پلیس شد ، که با تصمیم پلیس برای جدایی شبانه این زوج دعوا پایان یافت. هیچ گونه اتهامی مطرح نشده و هیچ گونه آسیب جدی گزارش نشده است.

محققان لاندری را در فلوریدا جستجو کرده اند و همچنین خانه والدین وی را در بندر شمالی ، در 56 مایلی (56 کیلومتری) جنوب ساراسوتا جستجو کرده اند.

مقامات فدرال در وایومینگ ماه گذشته لاندری را به استفاده غیرمجاز از کارت نقدی متهم کردند و مدعی شدند که وی از کارت Capital One Bank و شماره هویت شخصی شخص دیگری برای برداشت های غیرمجاز یا اتهاماتی به ارزش بیش از 1000 دلار در دوره ای که پتیتو مفقود شده است استفاده کرده است. آنها نگفتند که کارت متعلق به کیست.

استیون برتولینو ، وکیل خانواده لاندری ، در پاسخ به سوالی درباره تصمیم پزشکی قانونی ، در بیانیه ای خاطرنشان کرد که موکلش تنها در پرونده متهم به کلاهبرداری است.

برتولینو گفت: “در حال حاضر برایان هنوز مفقود است و وقتی او پیدا شد ما به اتهام کلاهبرداری که علیه وی در حال انجام است رسیدگی می کنیم.”

در فلوریدا ، تیم های جستجوی تحت رهبری FBI در یک منطقه حفاظت شده طبیعی به دنبال هر گونه نشانه ای از لباسشویی هستند. هفته ها جستجو در باتلاق کارلتون رزرو در جنوب ساراسوتا – جایی که والدین لاندری می گویند او پس از بازگشت به خانه از غرب رفت – هیچ نتیجه ای نداشت.

___

این داستان به روز شده است تا تصحیح شود که نام پتیتو گابی است ، نه گابی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *