سناتور Kyrsten Sinema از آریزونا. تام ویلیامز/CQ-Roll Call Inc از طریق گتی ایماژ

  • تا زمانی که مجلس نمایندگان لایحه زیرساخت های دو حزبی را تصویب نکند ، سینما از لایحه هزینه های بزرگتر دموکرات ها حمایت نخواهد کرد.

  • مخالفان دموکرات آریزونا لایحه خطوط حزب را عملاً متوقف خواهند کرد.

  • مترقیان سینما را به دلیل امتناع از بیان آنچه که در لایحه شبکه ایمنی دنبال می کند ، مورد حمله قرار می دهند.

سناتور دموکرات آریزونا ، کیستن سینما ، تهدید کرده است که بایدن را اژدر می کند و به گروهی از دموکراتهای میانه رو در مجلس نمایندگان گفته است که تا زمانی که کنگره ابتدا لایحه یک تریلیون دلاری زیرساخت ها را تصویب نکند ، از بسته آشتی چند تریلیون دلاری حمایت نخواهد کرد. به

رویترز به نقل از منبعی در مورد این جلسه در گزارش خود در مورد درخواست Sinema ، یک معتدل کلیدی که مقاومت وی ​​در برابر توافق آشتی ، قانون امضای بایدن را متوقف کرده است ، اشاره کرد.

با توجه به اینکه دموکرات ها از فرایندی موسوم به آشتی برای تصویب لایحه از طریق تکیه بر اکثریت نازک خود استفاده می کنند ، سینما از قدرت جلوگیری از پیشبرد قوانین در سنای 50-50 برخوردار است. این اجازه می دهد تا این لایحه تنها با اکثریت آرا تصویب شود ، با کنار زدن مخالفان متحد جمهوری خواه و آستانه معمول 60 رای در سنا. اما دموکرات های سنا باید در کنار هم بمانند تا طرح پاکسازی مجلس بالایی تصویب شود.

بسته تطبیقی ​​بودجه 3.5 تریلیون دلاری جزء اصلی برنامه رئیس جمهور جو بایدن است که دارای اولویت هایی مانند مراقبت از کودکان مقرون به صرفه ، گسترش Medicaid و Medicare و افزایش اعتبارات مالیاتی کودکان است. اما سینما و سناتور معتدل جو مانچین از اعتراض خودداری می کنند زیرا بسته زیرساختی دو حزبی جداگانه در مجلس مورد بحث قرار می گیرد.

در عین حال ، مترقیان مجلس از تصویب قرارداد زیرساخت خودداری کردند مگر اینکه بسته آشتی همزمان تصویب شود. شورش پیشرونده در اواخر ماه گذشته ، نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان را مجبور کرد این لایحه را از صحن علنی مجلس خارج کند ، زیرا این لایحه در آستانه شکست بود.

این هفته ، مترقیان به دلیل امتناع از بیان آنچه که در لایحه شبکه ایمنی دنبال می کند ، وارد سینما شدند. سناتور برنی سندرز از ورمونت روز سه شنبه گفت که “زمان بسیار طولانی است” برای سینما و سناتور جو مانچین از ویرجینیای غربی برای توصیف اولویت های خود. اکنون ، به نظر می رسد که سینما مصمم است که ابتدا عبور کند.

نمایندگان سینما بلافاصله به درخواست نظر اینسایدر پاسخ ندادند.

مقاله اصلی Business Insider را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *