انتخاب و ذخیره سازی

آروکولای تازه در تمام طول سال در بازارها موجود است. در حین خرید ، به دنبال برگهای سبز ترد و جوان باشید. از برداشت گل خودداری کنید ، زیرا برگهای آن سفت و مزه دار هستند. قبل از پخت هرگونه برگ و ساقه کبود ، افتاده ، زرد رنگ را دور بریزید.

گیاه را مانند سبزیجات دیگر مانند اسفناج ، خرفه ، کلم پیچ و غیره ذخیره کنید. آن را در محفظه سبزیجات یخچال و در رطوبت نسبی بالا قرار دهید.

روش های تهیه و سرو

روگولا که در مزارع کشت می شود اغلب در بازارهای کشاورزان محلی با ریشه متصل به فروش می رسد. بوشل را باز کرده و ساقه های ضخیم را برش دهید. برگهای زرد ، پژمرده و کبود شده را دور بریزید. برگها را در یک کاسه بزرگ آب سرد قرار دهید و مانند سبزیجات دیگر مانند اسفناج بکشید تا ماسه ، خاک ، خاک و غیره را از بین ببرید ، سپس آب را تخلیه کنید ، قبل از استفاده در آشپزی با پارچه جاذب رطوبت به آرامی خشک کنید. به

در اینجا چند نکته برای خدمت ارائه شده است:

  • برگهای جوان موشک یک افزودنی عالی برای سالاد ، در ساندویچ و همبرگر است.

  • سبزیجات تازه را می توان در سوپ ، خورشت ، آب میوه ها استفاده کرد و به عنوان سبزی پخته شد.

  • ماکارونی روگولا به سبک ایتالیایی با پنیر بز اضافه شده را آماده کنید.

  • از نان تست سیر آغشته به ویشیسوایس تره فرنگی لذت ببرید.

مشخصات ایمنی

راکت سالاد (آروگولا) نسبتاً اسفناج ، خرفه ، سبزی خردل ، کرفس و غیره دارای مقدار کمی اگزالات برگ سبز است. سبزها را می توان با خیال راحت در دوران بارداری و شیردهی استفاده کرد. (سلب مسئولیت پزشکی)به

≻≻- بازگشت به سبزیجات از جانب آروگولابه برای مشاهده لیستی چشمگیر از سبزیجات با توضیحات کامل در مورد حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی به اینجا مراجعه کنید.

≻≻- بازگشت به صفحه نخست.

خواندن بیشتر:

  1. پایگاه ملی تغذیه USDA.

  2. دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد اطلاعات مربوط به سرطان-تغذیه برای کاهش خطر ابتلا به سرطان.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *