خریداری کردن

ماهی کاد آتلانتیک کنسرو شده ، در هوا خشک می شود (ماهی دریایی) یا پخته شده با نمک (کیپر) ماهی قزل آلا ماهی کدو تازه ، دودی یا شور مصرف می شود. زبان ، گونه و کبد آن نیز قابل خوردن است.

محصولات ماهی کاد آتلانتیک در طول سال در دسترس است. با این حال ، ماهی کاد تازه از ژوئن تا اکتبر زمانی که به طور کامل از تخم ریزی بهبود یافت ، در بهترین حالت خود قرار دارد. آن وقت است که ماهی ها چاق و گوشت شیرین و سفت است.

اگر به دنبال ماهی کاد تازه هستید ، ماهی روشن و سفت با پوست تمیز ، آبشش صورتی و چشمانی شفاف را بررسی کنید. فیله ها ممکن است با پوست یا بدون پوست به بازار عرضه شوند. از فیله های نرم که هنگام پختن متلاشی می شوند ، خودداری کنید.

در خانه ، ماهی و فیله را به مدت 2-3 روز در یخچال نگهداری کنید. برای استفاده طولانی مدت ، قبل از ذخیره در دمای زیر -30 درجه سانتیگراد ، مقیاس و روده را به طور کامل اندازه گیری کنید.

اگر به دنبال ماهی کاد تازه هستید ، ماهی روشن و سفت با پوست تمیز ، آبشش صورتی و چشمانی شفاف را بررسی کنید. فیله ها ممکن است با پوست یا بدون پوست به بازار عرضه شوند. از فیله های نرم که هنگام پختن متلاشی می شوند خودداری کنید.

آماده سازی

برای آماده سازی ، قبل از پخت ، ماهی کاد خشک و نمک زده را در آب سرد خیس کنید. برای نمک زدایی ، آن را در صافی قرار دهید ، پوست را به سمت بالا (در صورت داشتن پوست) بگذارید تا نمک بین گوشت و پوست جمع نشود. صافی را در یک ظرف بزرگ پر از آب قرار دهید ، تا نمک در انتهای آن جمع شود.

ماهی کاد آتلانتیک ماهی با طعم شیرین است که طعم های اطراف را در یک ظرف جذب می کند. گوشت سفید غیر روغنی ، پوسته پوسته و سفید آن شبیه به سایر اعضای ماهی کاد مانند هک ، مرغ ، و پولک آلاسکا است و از این رو در بسیاری از غذاهایی که نیاز به ماهی سفید دارند استفاده می شود.

ماهی آتلانتیک ماهی بسیار متنوعی برای تهیه است. کباب کردن ، پختن ، بخارپز کردن ، سرخ کردن ، کباب کردن ، شکار یا سرخ کردن از جمله روشهای ایده آل پخت و پز برای لذت بردن از آن است.

در اینجا برخی از ایده های خدمت رسانی وجود دارد:

  • آن را برای یک دستور خوشمزه “Fish n Chips” در یک خمیر سبک سرخ کنید.

  • ماهی کاد دودی آتلانتیک نیز لازانیا و پای عالی تهیه می کند ، مخصوصاً وقتی با مقدار مساوی ماهی سفید تازه مانند هک مخلوط شود.

  • ماهی کاد این کلمه پرتغالی به معنی کاد خشک و شور است. Codfish à Gomes de Sá یک تابه است که از ماهی مخصوص ماهی کاد شور ، سیب زمینی ، تخم مرغ ، زیتون و پیاز تهیه می شود و از پرتغال شمالی تهیه می شود.

مشخصات ایمنی

میانگین غلظت جیوه در ماهی کاد آتلانتیک 0.111 ppm است. بر این اساس ، دستورالعمل نهایی FDA ایالات متحده در مورد میزان مصرف ماهیان باردار و مادران شیرده ، به همراه لیست گزینه های خاص که ایمن هستند یا باید از آنها اجتناب شود ، آن را در دسته “بهترین انتخاب” قرار می دهد. با این معیار ، آنها می توانند 2-3 وعده (8-12 اونس) از آن را در هفته مصرف کنند. (سلب مسئولیت پزشکی).

همچنین بخوانید ≺≺-

ماهی سالمون حقایق تغذیه و مزایای سلامتی

ماهی قزل آلا حقایق تغذیه و مزایای سلامتی

داشتن آفتاب حقایق تغذیه و مزایای سلامتی

≻≻- بازگشت به غذای دریایی از جانب حقایق تغذیه ماهی کدو اطلس و مزایای سلامتی آنبه

خواندن بیشتر (پیوندها در پنجره جدید باز می شود):

  1. برگه های اطلاعات گونه ها -Gadus morhua.

  2. سطوح جیوه در ماهی تجاری و صدف.

  3. پایگاه داده ملی تغذیه USDA.

  4. اسیدهای چرب امگا 3: یک کمک ضروری.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *