آیا تعداد زیادی شیشه سنگ خالی در خانه دارید؟ این لیست از ایده های ذخیره خالی شیشه به شما کمک می کند تا به روش های هوشمند بازیافت و استفاده مجدد کنید!

اگر مجموعه ای از شیشه های بنایی خالی دارید که فقط منتظر استفاده هستند دست خود را بالا بیاورید.

از مربا توت گرفته تا سس گوجه فرنگی گرفته تا هدایایی با چیدمان های رنگارنگ ، بسیاری از ما هجوم کوزه های شیشه ای را داریم. به جای پرتاب کردن شیشه های خالی در سطل بازیافت ، آنها را در همه جای خانه خود استفاده می کنم.

من اولین بار از شیشه های بیشتری استفاده کردم وقتی مادربزرگم تعدادی یکپارچهسازی با سیستمعامل را به من داد. من از آنها هم برای تزئین و هم برای نگهداری وسایل در خانه خود استفاده می کنم – به عنوان مثال ، قلم های روی میز من!

قلم های رنگی در شیشه های سنگ تراشی یکپارچهسازی با سیستمعامل

با افزایش سالیانه کوزه ها ، راههای بیشتری برای استفاده از آنها برای راه حل های ذخیره سازی در خانه ام پیدا کردم.

ابعاد یک شیشه بنایی

اندازه کوزه های سنگی بیش از آنچه تصور می کنید وجود دارد ، و چندین مارک و رنگ متفاوت نیز وجود دارد! توپ به دلیل شیشه های فیروزه ای یکپارچهسازی با سیستمعامل معروف است و نسخه جدیدی را ایجاد می کند.

به طور کلی ، ما سه اندازه اصلی داریم: یک چهارم (کوزه های بزرگی که می توانید برای نگهداری شیشه ها در گنجه ها ببینید) ، کوزه های پینتیک (کوزه های معمولی کنسرو) و نصف پیمانه.

شما همچنین می توانید “پینت های نخبه” را پیدا کنید که شیشه های گلابی شکل و مسطح هستند که فوق العاده چمباتمه زده و پهن هستند ، مینی کوزه ها و موارد دیگر. اندازه های بیشتر – بیشتر می توانید از آنها استفاده کنید!

روشهای خلاقانه زیادی برای استفاده از شیشه و لوازم جانبی وجود دارد که آنها را باهوش تر می کند – پیشنهادات لوازم جانبی من را در انتهای این پست ببینید!

20 ایده خالی برای ذخیره سازی Mason Jar

دارندگان قلم

همانطور که در بالا مشاهده کردید ، من عاشق ظروف یکپارچهسازی با سیستمعامل روی میزم با قلم و تیغه های رنگی در داخل هستم. این سه کوزه از مادربزرگم تهیه شده است و برای نگهداری غذا کمی قدیمی است ، بنابراین این یک لوازم جانبی روی میز است.

نی ها را ذخیره کنید

این ایده خوب وقتی به ذهنم رسید که یک دسته زیبا از نی های توس از تولد پسرم باقی مانده بود و نمی دانستم آنها را کجا بگذارم. آنها آنقدر زیبا بودند که من می خواستم آنها را به نمایش بگذارم ، اما نمی خواستم آنها گرد و خاک شوند. کوزه قدیمی برای کمک!

کشوهای جداسازی

من اخیراً فکر کردم که یک ظرف از نگهدارنده های ذرت ما را روی یک لپه ذخیره کنم. شیشه ماسون برای نجات! خبر خوب دیگر در مورد این راه حل این است که شیشه دارای یک چاپ کوچک در کشوی بلند است ، بنابراین فضای زیادی را اشغال نمی کند.

ذرت روی نگهدارنده های بلال در یک شیشه بنایی

نگهدارنده ابزار فوری

3 ظرف در یک ردیف = نگهدارنده ظروف DYI! کوزه های سنگ تراشی به اندازه پینت کاملا در جعبه های قدیمی جا می گیرند. من تعدادی از این جعبه ها را دارم که در گنجه ، شومینه و موارد دیگر استفاده می کنم. وقتی مهمانی بوفه ای در خانه داریم این جا قاشق و چنگال را می شکنم. این مجموعه از 3 کوزه رنگ سفید می تواند عالی باشد!

انبار کمد

شاید به خاطر داشته باشید زمانی که من در آشپزخانه خود قفسه ای داشتم که اندازه مناسبی برای کوزه های بنایی بود. من لوبیا و آجیل را در آنها نگه داشتم و نه تنها به راحتی قابل دسترسی بودند ، بلکه ظاهر زیبایی هم داشتند. من هنوز از شیشه ها برای برش برنج و غلات فله ، آجیل و آجیل ذرت بو داده استفاده می کنم.

چیدمان های رنگی

گل های موجود در ظرف شیشه ای چیز جدیدی نیست ، اما آیا می دانستید که آنها درپوش خاصی به نام “قورباغه های گل” می سازند که به جداسازی ساقه ها کمک می کند؟ مادر شوهرم آنها را دوست دارد و این زیبایی ها را از باغش برایم آورده است!

سس سالاد درست کنید

مواد را اضافه کنید ، درب را اضافه کنید ، تکان دهید !!! در یخچال نگهداری شود.

مثل لیوان های نوشیدنی

ما از شیشه ها برای لیوان های اصلی نوشیدنی خود استفاده می کنیم! نصف پینت کوچک برای بچه ها عالی است و پینت ها برای… خوب ، یک پیمانه آبجو! ظاهر شیشه ها بسیار بیشتر از جام های شکننده است.

گچ ذخیره کنید

آیا جعبه گچ خرد می شود؟ آیا باز گذاشتن درپوش بدون افتادن گچ طرف دیگر دشوار است؟ نصف یک لیوان پینت برای کمک!

گچ در یک شیشه بنایی ذخیره می شود

لوازم التحریر

هر دو پدر کوچک در خانه شما احتمالاً به یک ظرف برای نگهداری آنها نیاز دارد. گیره های محافظ ، گیره کاغذ ، سنجاق ، سنجاق – کوزه های پینت برای همه آنها عالی است.

صابون شستشوی دست

یک جلد آداپتور بخرید و یک پمپ صابون فوری داشته باشید. من این درپوش ها را خریدم و آنها برچسب های منطبق هم داشتند 🙂

درب صابون کف ساز برای شیشه سنگ تراشی

محافظ روغن

می توانید یک محافظ کره گران قیمت بخرید … یا فقط از یک شیشه استفاده کنید! روغن خود را روی پیشخوان نگه می داریم تا نرم و پخش شود. نصف چوب کاملاً در یک کوزه با نصف پیمانه جا می گیرد. در ماشین ظرفشویی قرار دهید تا بین میله ها تمیز شود.

نقاش

آیا می دانید باز کردن جعبه های رنگ چقدر مشکل است؟ و سپس شما یک آشفتگی ایجاد می کنید ، رنگ را هم می زنید. من یک شیشه رنگ در دست دارم تا بتوانم روی تودوزی را سریع تنظیم کنم. یک متخصص نقاشی می تواند به من بگوید که این برای رنگ ایده آل نیست ، اما مقدار کمی است ، اگر “خراب شود” ، من فقط می توانم آن را پر کنم! تا حالا برای من کار می کرد.

با آنها تزئین کنید!

آنها را با چیزهای زیبا مانند صدف یا شاخه پر کنید. یا آنها را بکشید. اگر حیله گر هستید یا از مزایای Etsy استفاده می کنید و کسی را مجبور می کنید نقاشی را برای شما تمام کند می توانید خودتان این کار را انجام دهید this این مجموعه زیبا از رنگ ها را ببینید!

کنسرو و مربا و ماست ، خدای من!

بر هیچ کس پوشیده نیست که شیشه ماسون سلطان صنعت کنسرو و صنایع غذایی است. گذشته از مربا و سبزیجات ترشی ، می توانید از آنها برای تهیه ماست یا کفیر ، کامبوچا ، چای آفتابی ، ذخیره چای ، مخلوط کوکتل و موارد دیگر استفاده کنید!

روز آمادگی

کوزه ها برای تهیه جو دوسر در شب ، پودینگ چیا یا سالادهای معروف شیشه ای که در اینترنت محبوب هستند ایده آل هستند. سس را روی قسمت زیرین بریزید و وقتی آماده خوردن بودید در یک کاسه بزرگ هم بزنید. یا برای ذخیره سوپ و سس در روز آماده سازی خود استفاده کنید.

امتحان کنید: سالاد کرانچ تایلندی با شیشه ماسون و پودینگ انبه چیا

تهیه پودینگ انبه چیا ذخیره سازی روزانه

نگهداری گیاهان دارویی

شیشه ماسون اندازه مناسبی برای نگهداری دسته ای از گیاهان دارویی است. کمی آب به ته آن اضافه کنید و گیاهان مانند گل را بچینید. روی طاقچه (یک روز) یا در یخچال (چند روز) نگهداری شود.

اتاق خشکشویی

دکمه های گشاد پیدا کرده یا ماشین لباسشویی یا خشک کن خود را عوض کنید؟ آنها را در یک کوزه نگه دارید! مادرم وقتی بزرگ می شدم مجموعه ای از دکمه ها را در شیشه داشت.

فریزر که کیک را در خود جای می دهد – دهان پهن

کوزه هایی با جعبه دهانه پهن ، نگهدارنده های خوبی برای این قالب های کیک سیلیکونی هستند که از آنها برای ریختن بقایای اسموتی ها استفاده می کنیم. فرم را در شیشه قرار دهید ، مربا را بریزید ، در یخچال نگهداری کنید تا یخ زده شود ، شیشه را بردارید!

آیا ایده دیگری برای ذخیره خالی یک شیشه بنایی دارید؟ خوشحال می شوم آنها را در نظرات بشنوم !!

لوازم جانبی Mason Jar

اگر قبلاً به سایت آنها سر نزده اید ، Mason Jar Lifestyle همه چیزهایی را دارد که می توانید در مورد کوزه ها در خواب ببینید! آنها انواع لوازم جانبی برای کوزه های سنگی را تولید می کنند ، از هر نوع درب قابل تصور ، تا نی های قابل استفاده مجدد ، پمپ های صابون ، آستین های سیلیکونی و نور خورشید!

لوازم جانبی شیشه ماسون

آمازون همچنین دارای تعدادی لوازم جانبی مفید است – مانند این کلاه های قورباغه رنگی برای چیدمان ظروف.

این برچسب های تخته برای هر نوع ذخیره شیشه ضروری است !! قلم بگیرید تا متن زیبا شود 🙂

ایده های بیشتری می خواهید؟ به دنبال “کوزه های سنگی” در Etsy بگردید و جامعه صنایع دستی باعث می شود چشم های قلبی را ببینید!

کجا می توان شیشه های بسیار خالی را برای میسون ذخیره کرد

من شیشه های اضافی را در بالای کابینت آشپزخانه خود نگه می دارم (آیا می دانید این قسمتها برای رسیدن به چه چیزی نیاز به یک چهارپایه پله ای دارند؟).

اگر فضای ذخیره سازی دارید ، هر کمد اضافی در خانه شما کار می کند. اما به یاد داشته باشید که می توانید با شیشه ها نیز تزئین کنید! اگر قفسه های باز دارید ، شیشه ها را می توان به زیبایی در یک ردیف مرتب کرد!

اگر آنها را به صورت عمده خریداری می کنید ، جعبه اصلی را نگه دارید یا از جعبه های مقوایی با جداکننده (مانند شراب) برای جدا کردن شیشه ها استفاده کنید.

خرید پست

ایده های ذخیره سازی بیشتر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *