انتخاب

خیارهای تازه لیمویی محصولات تابستانی در ایالات متحده هستند آنها را در بازارهای کشاورزان و اغلب اوقات در سوپر مارکت ها از اواسط ماه ژوئن تا پایان سپتامبر پیدا کنید.

خیار لیمو با انواع دیگر در یک بازار. با احترام: eatstayfarm

به دنبال میوه هایی به شکل توپ تنیس به شکل بیضی و بیضی شکل باشید که قطر آنها به طور متوسط ​​5-7 سانتی متر است و اغلب در انتهای شکوفه برجستگی کوچکی دارند.

از خرید میوه های با اندازه بزرگ و بزرگ خودداری کنید زیرا طعم آنها زیاد نیست.

ذخیره سازی

در خانه ، آنها را برای استفاده طولانی مدت در داخل محفظه سرد/کشوهای ترد نگه دارید. هنگامی که آنها در یخچال و در رطوبت نسبی 95 stored ذخیره می شوند ، تا سه روز نگه می دارند.

روش های تهیه و سرو

در خانه ، آنها را در آب جاری تمیز کنید تا بقایای شن و آفت کش های سطحی از بین بروند. فقط اسکراب دست بدهید تا خارهای سطحی برداشته شوند. با استفاده از یک حوله یا کاغذ پارچه ای تمیز کنید.

آنها را به صورت دلخواه در دستور غذا برش دهید/برش دهید.

در اینجا چند نکته برای خدمت ارائه شده است:

 • مکعب های خیار لیمو را در سالاد اضافه کنید. آنها می توانند جایگزین خوبی برای سایر خیارهای سبز در سالاد و پیش غذا باشند.

 • به صورت کامل یا کامل ، می توانید آن را به تنهایی یا با ادویه نمک و فلفل میل کنید.

 • مکعب های کوچک/خرد شده به گوجه فرنگی تازه ، سالاد سبز ، لوبیا یا سالاد توفو/پنیر مزه اضافه می کنند.

 • در مکزیک ، خیار لیمو آب شده و در آن استفاده می شود آب شیرین و کوکتل

 • در هند ، یکی از خویشاوندان نزدیک خیار لیمو به این نام معروف است دوساکایا این بیضی شکل خیار سبزیجات سامبر در انواع دستور العمل های خوشمزه با سایر سبزیجات و عدس در کاری و خورشت استفاده می شود.

مشخصات ایمنی

خیار لیمو مقدار بسیار کمی از ترکیبات سمی ترپنوئید مانند: کوکوربیتاسین B ، D ، G ، H ، و غیره از این رو ، آنها به عنوان طبقه بندی شده اند بدون آروغ تنوع ، به این معنی که آنها فاقد اجزای طعم تلخ هستند و به راحتی قابل هضم هستند.

با این حال ، برای اطمینان بیشتر ، همیشه قبل از خوردن کل میوه ، یک تکه کوچک خیار را بچشید تا مطمئن شوید که تلخ نیست. در صورت وجود ، کل میوه را باید دور انداخت. در صورت ناراحتی پس از مصرف (تهوع ، استفراغ ، اسهال یا هرگونه احساس ناراحتی) ، فرد باید بلافاصله برای مراقبت های پزشکی به بیمارستان مجاور منتقل شود. (سلب مسئولیت پزشکی).

≻≻-بازگشت به سبزیجات از جانب خیار لیمو تغذیه. برای مشاهده لیستی چشمگیر از سبزیجات با توضیحات کامل در مورد حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی به اینجا مراجعه کنید.

≻≻-بازگشت به صفحه نخست.

منابع بیشتر:

 1. خیار- برداشت ماه.

 2. خیار لیمو-محصولات ویژه.

 3. پایگاه ملی تغذیه USDA.

 4. دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد صفحه سرطان- تغذیه برای کاهش خطر سرطان.

  بهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *