دنور (AP)-ویل بارتون نگهبان حتی در فهرست بازیکنان برتر MVP ، گفت: فلسفه هدایت دنور ناگتز در فصل 2021-22 “پیروزی در کمیته” خواهد بود.

حداقل تا بازگشت جمال موری به ترکیب اصلی.

سرمربی مایکل مالون گفت: “بله ، من فکر می کنم این درست است.” “من فکر می کنم ذهنیت ویل جایی است که باید در مورد حضور بدون جمال موری در فصل باشد.”

گارد ستاره ناگتز در آوریل گذشته ACL چپ خود را پاره کرد ، مصدومیتی که در نهایت آرزوهای قهرمانی دنور را باطل کرد.

مالون گفت: “یادم می آید روز بعد با تیم ما صحبت کردم و این نکته ای بود که من در آن زمان به آن اشاره کردم: نه ، جمال موری دیگری در این تیم وجود ندارد و من نمی خواهم کسی سعی کند جمال باشد.” “نه ، ما قصد داشتیم جبران خسارت او را به عنوان کمیته جبران کنیم ، به شرطی که هرکس بهترین نسخه خود را ارائه دهد.”

آنها این کار را انجام دادند ، 13-5 جلو رفتند و در دور اول پلی آف پورتلند تریل بلیزرز را شکست دادند و قبل از فینیکس حذف شدند.

“و اکنون که این فصل جدید را شروع می کنیم. من فکر می کنم این باید همان طرز فکر باشد. “مالون گفت. “این توسط کمیته است. ما به همه نیاز داریم تا هر روز بهترین عملکرد خود را ارائه دهند. و بدیهی است که شما می دانید که نیکولا سال گذشته یک فصل MVP داشت ، اما ما همچنین نیاز داریم که هر کس دیگری پیشرفت کند و من ، با شناختن گروه ، من این اتفاق را پیش بینی می کنم. “

هیچ کس – حتی موری – نمی داند کی برمی گردد.

موری اخیراً گفت: “فقط پنج ماه پیش ، نمی توانستم پای خود را از روی تخت بلند کنم.” “بنابراین ، من راه طولانی را طی کرده ام. اما حتی زمانی که کارهای خاصی را انجام می دهم ، باید به خودم یادآوری کنم که نمی توانم آن را با سرعت یا سطحی که می خواهم انجام دهم انجام دهم. … این فقط با گذشت زمان می آید. و من نمی توانم در زمان عجله کنم. “

و ناگتز نیز موری را به عقب باز نمی گرداند.

تیم کانلی ، رئیس تیم بسکتبال تیم گفت: “او وقتی آماده شود برمی گردد.” “نه وقتی به او می گوییم ، نه تاریخی در تقویم. فقط او می داند که وقتی آماده است. و ما هیچ عجله ای نداریم. “

چهره های آشنا

فصل نسبتا آرام Nuggets نشان می دهد که آنها در مورد همه کسانی که تا زمان بازگشت موری این مشکل را انجام می دهند جدی هستند.

کانلی بیش از حد واکنش نشان نداد و با یک گارد تیراندازی در آژانس آزاد قرارداد امضا کرد ، در عوض تقریباً همان فهرست قبلی فصل قبل را با 47-25 به ثمر رساند. او به سرعت بارتون و JaMychal Green را دوباره امضا کرد ، آستین ریورز و آرون گوردون را بازگرداند و جف گرین را اضافه کرد.

مالون گفت: “ما بچه های زیادی داریم که می خواهند اینجا باشند.” “این با گروهی که ما داریم و فرهنگی که داریم صحبت می کند. و یک نوع عبارت رایج و موضوعات مشترک در طول تابستان در بحث من با همه بازیکنان این بود که ما احساس می کنیم کار ناتمامی داریم. “

مالون همچنین از دو حرکت بزرگ دیگر خارج از فصل بسیار شگفت زده شد: تهیه پیش نویس Bones Hyland از VCU با انتخاب 26 و امضای مهاجم شاتل مایکل پورتر جونیور به مدت پنج سال و حداکثر تمدید که می تواند تا 207 میلیون دلار ارزش داشته باشد.

MPJ’s MEGADEAL

این قرارداد باعث افزایش سنگینی برای پورتر شد ، که دوران بسکتبال کالج او در میسوری به دلیل آسیب دیدگی کمر از خط خارج شد و بسیاری از او سوال کردند که آیا او ارزش این را دارد که در پیش نویس NBA 2018 شرکت کند. او در شماره 14 ، انتخاب نهایی قرعه کشی ، به دنور رفت. پورتر اولین فصل خود را در دنور پس از عمل مجدد در جولای 2018 پشت سر گذاشت.

پس از عملکرد قوی پس از از سرگیری فصل NBA به دنبال تاخیر همه گیری در سال 2020 ، مالون فصل گذشته به طور متوسط ​​19 امتیاز و 7.3 ریباند کسب کرد. او همچنین با 170 ضربه 3 امتیازی هدایت ناگتز را بر عهده داشت.

مالون گفت پورتر می تواند امسال با تمرکز روی کرنر 3 جهش دیگری انجام دهد.

پورتر 6 فوت -10 پتر همچنین روی تقویت خط دفاعی خود کار می کند.

مدیریت دقیقه MVP

یک سال پس از هدایت ناگتز به فینال کنفرانس غربی در حباب دنیای والت دیزنی در فلوریدا ، یوکیچ تیم خود را در یک فصل سخت که با جراحت های جوش دار همراه بود هدایت کرد.

در میان این همه مصدومیت – چه برسد به یک فصل جامپک که تقریباً همه در طول راه استراحت می کردند- جوکیچ بازیکن کمیاب روزمره بود ، مرد بزرگی که دقایق بزرگی را ثبت کرد. او تنها بازیکنی است که تمام بازیهای فصل عادی تیمش را در دو فصل گذشته آغاز کرده است و 145 بار برای اخطار روی زمین بوده است.

این ممکن است در سال 2021 صادق نباشد.

ناگتس در مورد مدیریت دقیقه های او برای سرحال نگه داشتن او صحبت می کنند و جوکیچ با برنامه ای که برای یک شب استراحت در اینجا و آنجا دارد ، خوب است.

جوکیچ گفت: “من فکر می کنم این یک کار هوشمندانه است ، مخصوصا سال گذشته شما می بینید که چه تعداد بازیکن مصدوم می شوند و چه تعداد بازیکن بازی ها را از دست می دهند.”

__

AP NBA بیشتر: https://apnews.com/hub/NBA و https://twitter.com/AP_Sportsدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *